Diváci neverili, že niečo takéto videli na plátne. Jej telo s Natáliou Germáni odhalí v kine úplne všetko

Nenechajte si ujsť

Dráma Jej telo je práve v kinách

Už dnes, 23. novembra premiéruje v slovenských kinách film Jej telo inšpirovaný neuveriteľným životným príbehom Andrey Absolonovej. Táto nádejná česká skokanka do vody po nútenom ukončení športovej kariéry v dôsledku zranenia presedlala na trochu inú „disciplínu“. V hlavnej úlohe podáva strhujúci herecký výkon Natália Germáni, známa z filmov ako Princezná zakliata v čase, Svetlonoc či Láska hory prenáša.

Filmový príbeh zachytáva dvadsaťtriročnú vrcholovú športovkyňu Andreu, ktorá sa pripravuje na olympijské hry v Atlante. Ako majsterka Českej republiky v skoku do vody nepozná nič iné ako tvrdý svet tréningov a pretekov. Až kým si nezraní chrbticu, čím sa jej športová kariéra náhle skončí. V okamihu sa jej zrúti svet. Túžba po úspechu ju však privedie k práci herečky vo filmoch pre dospelých. Aj tu hrá hlavnú rolu jej telo. Predtým ho ovládala a využívala v športe, teraz pri natáčaní filmov pre dospelých. Má slávu, peniaze, pohodlný život, nezávislosť. Napokon však predsa len bude musieť spomaliť…

Herečky Natália Germáni a Denisa Barešová (stvárnila Andreinu sestru Luciu) absolvovali pred nakrúcaním intenzívny športový tréning, no pri skokoch z 10 m veže ich zastúpili profesionálne skokanky do vody z Nemecka. V častiach príbehu z prostredia filmov pre dospelých sa zase objavia aj skutoční herci z brandže (napríklad Tarra White). Andreinu mamu stvárnila slovenská herečka Zuzana Mauréry. V ďalších úlohách sa predstavia Martin Finger, Cyril Dobrý, Zuzana Stivínová, Tereza Švejdová, Andrej Polák či Martin Valihora.

Nakrúcanie explicitných a odvážnych scén

Riskovať extrémnu hereckú polohu je súčasťou našej práce, hovorí o náročnej role Natália Germáni, ktorá sa pri nakrúcaní musela popasovať aj s pomerne explicitnými scénami. V pôsobivej scéne, keď Andrea natáča svoje prvé video v brandži, si zase jej partnera na pľaci zahral skutočný manžel Natálie Germániovej, hudobník Martin Valihora.

Jej telo
Zdroj: BONTONFILM

Vďaka tomu bolo nakrúcanie pre Natáliu príjemnejšie, talentovaná slovenská herečka sa však nezľakla ani ďalších odvážnych scén. „Už na kasting som išla s vedomím, že budeme filmy pre dospelých hrať, nie ich robiť. Som herečka, ktorej úlohou je zahrať chúlostivé scény. S režisérkou sme diskutovali o miere autenticity a už na začiatku sme si určili presné hranice. Aj hranice nahoty. A sú tam, samozrejme, použité aj scény s mojou dablérkou,“ prezradila talentovaná slovenská herečka.

Svetová premiéra filmu Jej telo sa uskutočnila 11. novembra 2023 na prestížnom medzinárodnom Tallinn Black Nights Film Festival. Slovenskí diváci si ho budú môcť vychutnať v kinách už dnes, od 23. novembra.

Zdroj: BONTONFILM

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -