Zo súbojov Jinx a Vi uvidíme viac. Druhá séria Arcane bola potvrdená!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

2. séria Arcane bola potvrdená

Spolupráca Netflixu a Riot Games sa očividne oplatila. Seriál zo sveta League of Legends po svojom víkendovom finále ešte narástol v sledovanosti. Jeho ukončenie aj sledovanosť znamenajú len jedno. Vznikne aj 2. séria animovaného seriálu Arcane.

Prvú sa tvorcovia rozhodli zaujímavo rozdeliť do troch príbehových rovín. Každá z nich dostala tri diely a vysielali sa počas víkendov od 6. novembra až po poslednú sobotu. Primárne sa sústredil na boj dvoch sestier, známych šampióniek z hry – Vi a Jinx.

2. séria Arcane
Zdroj: dotesports.com

Dve sestry budú ďalej zvádzať svoj boj

Pôvodne Violet a Powder pochádzali z podsvetia fiktívneho mesta Piltover, známeho ako Zaun. Vidíme, ako si postupne prebojovávali svoju cestu a ako každá stále na inej strane. Jedna zostala po vedením zákerného Silca a jedna sa pridala do služieb mesta so strážkyňou zákona, Caitlyn Kiramman.

Práve tieto tri postavy majú potvrdené návraty herečiek, ktoré ich dabujú. Hailee SteinfeldElla Purnell, aj Katie Leung sa vrátia aj k druhej sérii, aby si zopakovali hlasy Vi, Jinx a Caitlyn. S vývojom deja a situácie v seriáli by sme však mohli očakávať aj viaceré postavy.

finálny trailer Arcane
Zdroj: brightrist.com

Šampiónov nám predstavili len zopár

Šampiónov z hry sme totiž videli viacerých. Svoju rolu zohral Heimerdinger aj Viktor, k akcii sa prihásil napríklad Ekko či naposledy aj Jayce. Malý náznak sme napríklad mohli vidieť aj na Teema. Okrem nich však animované spracovanie disponuje širokým záberom postáv, či už je to z koncilu alebo z podsvetia.

Okrem toho tu máme poriadny priestor na predstavovanie ďalších. Pôvodná hra League of Legends totiž baví hráčov už od roku 2009. Za ten čas sa v nej ukázalo až 155 unikátnych šampiónov, čiže skutočná kôpka, ktorú by mohli priviesť do seriálu.

Tvorcovia sú z prijatia seriálu nadšení

Seriál spolu prinášajú Christian Linke a Alex Lee, aj ako producenti. Stoja za ním aj samotní zakladatelia Riot Games – Marc MerrillBrandon BeckJane Chung a Thomas Vu. Yee sa vyjadril, že je neskutočne nadšený ako bola prijatá prvá séria a už pracujú s mágmi v Riot Games, aby bola pripravená 2. séria Arcane.

Po cliffhangeri na konci posledného dielu však dúfame, že ju prinesú čo najskôr. Ak ste doteraz seriál nevideli a chcete si pozrieť unikátne animované spracovanie, určite po ňom siahnite. Všetkých 9 dielov súčasne už teraz nájdete na Netflixe.

Videli ste už seriál Arcane? Ako sa vám páčil? Ste radi, že bude aj druhá séria? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -