ANGRY BIRDS VO FILME

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

yslím si že každý z nás si pamätá na ten historický moment kedy si zakúpil svoj prvý smartphone. Ako náhle si kúpite takýto smartphone tak Vás láka si stiahnuť nejaké tie aplikácie aby ste svoj smartphone využívali na plno. Medzi obľúbený druh aplikácii patria aj hry. Keď ste si v minulosti otvorili svoj obchod s aplikáciami tak ste našli pár veľmi oblúbených hier napríklad ako Fruit Ninja alebo Angry Birds.

Tieto hry v mojom prípade patria medzi moje prvé hry ktoré som kedy hral na svojom smartphone a preto ich radím do kategórie First played.

Jednou z takýchto „first played“ hier bola aj úžasná už vyššie spomínaná chvíľovka ANGRY BIRDS. Táto hra bola pomerne jednoduchá. Máte obmedzený počet vtáčikov a ich strieľaním cez prak ste sa snažili zničiť stavby obávaných prasiatok a tieto prasatá samotné. Jednoduché, krásne, chytľavé.

Hlavná postava menom Red.
Hlavná postava menom Red.

Táto séria hier mala len jednu nevýhodu. Nebavilo Vás to dlhodobo. Ale aj na tento nedostatok mali tvorcovia riešenie. Približne každého pol roka vydali novú verziu hry ktorá nám dodala do našich chytrých telefónov vždy niečo nové. Po istej dobe tvorcovia začali spolupracovať s rôznymi inými firmami a tak vznikali ich hry s nejakou tématikou. Napríklad medzi veľmi obľúbené patrilo Angry Birds Star Wars, nakoľko Rovio vydalo hneď dva diely z tejto série hier.

Píše sa rok 2015 a o Angry Birds už toľko ludí nejavý záujem ako za čias kedy vyšla prvá verzia hry. Ale stále nás dokážu tvorcovia značne prekvapiť. Nedávno nám bolo ohlásené že sa už čoskoro dočkáme spolupráce dvoch veľkých firiem a to ROVIO ENTERTAINMENT a SONY PICTURES. Na základe tejto spolupráce si môžete domyslieť len jediné… A to jedinečnú snímku ANGRY BIRDS VO FILME.

Ja Vám prinášam prvý oficiálny trailer, ktorý hneď na prvý pohľad prináša našich obľúbených hrdinov.

V jedno dúfame a to že táto snímka nebudú len ďalší MIMONI ktorý nám síce urobili rekordy v Box Office výsledkoch ale kvalita tohto filmu stála akurát tak…

V najbližšej dobe očakávame ďalšie informácie o tejto očakávanej snímke a nebojte sa, budete prvý ktorý budú informovaný. Nakoniec Vám ešte ukážeme poster k tomuto filmu.

Do našich kín uvedie túto snímku ITA Film a to už 12. 05. 2016
Do našich kín uvedie túto snímku ITA Film a to už 12. 05. 2016

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -