Prvé fotografie z natáčania Cuky Luky Film.

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Pred nedávnom sme Vás ako prvý informovali že natáčanie Cuky Luky Film-u malo začať čo v najbližšej dobe. Dnes sa na sociálnej sieti facebook na fanúšikovskom profile daného filmu objavili prvé fotografie z natáčania.

Tieto fotografie znamenajú len jediné. Natáčanie tohto Slovenského filmu je v plnom prúde a my za celú redakciu držíme palce, ako herečkám, tak aj celému štábu, aby sa plánovaný film stihol dokončiť načas. 

Čo môžeme očakávať od Cuky Luky Film?

Dúfame, že sa môžeme tešiť na viac, než len lepenec sketchových scén. Scenár sme však nevideli a preto nevieme povedať akým smerom sa tento film bude uberať. Prvá klapka podľa všetkého padla na Železnej Studničke. Ostatné scény zobrazené na fotkách sa natáčali na Zelenej Žabe v Trenčianskych Tepliciach a na vyššie spomenutej Železnej Studničke. Pravdepodobne sa natáčali ešte „letné“ scény. Avšak to zatiaľ nikto nepotvrdil.

My pre Vás situáciu s natáčaním budeme aj naďalej sledovať. Čo myslíte, kedy sa môžeme tešiť na prvý trailer? Alebo je ešte moc priskoro? :-)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -