Marvel ešte plánuje použiť Kamene nekonečna. Mocné predmety uvidíme už čoskoro

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Marvel opäť prinesie Kamene nekonečna

Marvel opäť prinesie Kamene nekonečna, takže sa s nimi zatiaľ nelúčime. Ale aby sme boli presní, prinesie ich na stránky grafických noviel pod svojou originálnou značkou Marvel Comics. Počas leta plánujú priniesť event Infinite Destinies, ktorý sa bude premietať do viacerých samostatných komiksov, ktoré ale budú samozrejme tvoriť príbeh aj spolu.

Prvým z nich bude Iron Man Annual #1. Napísal ho veľmi známy autor Jed MacKay, ktorý priniesol napríklad najznámejšie kúsky s Daredevilom. Nakreslí ho Ibraim Roberson. Vydaný bude už 2. júna a sledovať bude príbeh Tonyho Starka ako sa postaví veľkým nepriateľom, Assessorovi a Quantumovi. Sú to umelé inteligencie vytvorené zločineckou organizáciou známou ako Ultimatum.

marvel infinite destinies kamene nekonečna
Zdroj: comicbeat.com

Iron Man proti novým nepriateľom

Keď sa Iron Man dozvie o zvláštnych ľuďoch, ktorí uniesli a mučili Milesa Moralesa, MUSÍ zasiahnuť. O Assessorovi a Quantumovi sa dozvie informácie, ktoré vás rozhodne šokujú. V hlbokom podsvetí sa skrývajú tajomstvá, ktoré budú odhalené a noví zločinci, ktorí budú naozaj cool. Dokonca budú znamenať viac pre celú budúcnosť Marvel komiksov.

O týždeň na to bude nasledovať Captain America Annual #1. Píše ho Gerry Dugan, ktorý písal práve novodobé Infinity Wars (a okrem toho napríklad veľa veľa Deadpoola). O grafickú stránku sa postará Marco Castiello. Tu sa pozrieme na Kameň času, ktorý musí Cap získať, kým nebude neskoro.

cap-iron-man-annuals
Zdroj: marvel.com

Captain America a Kameň času

Utečenec známy ako Overtime sedí v cele a čaká na rozsudok smrti. Podarí sa mu utiecť s prazvláštnou pomocou. Jeho duša sa totiž spojila s Kameňom času a tým dostal sily, ktorým sám nerozumie. Ale čas mu pomaly začne dochádzať… vďaka Captainovi Americovi!

Tretí príbeh sa objaví netradičnejšie v Black Cat Annual #1. Ten tiež napísal MacKay, ktorý má so značkou bohatšiu históriu. Príbehy Felicie, ktorá sa opäť dostane do problémov, bude ilustrovať Joey Vazquez. Samozrejme aj tu Marvel zahrnie Kamene nekonečna a dočkáme sa toho 23. júna.

infinite destinies black cat
Zdroj: geektyrant.com

Príde aj Black Cat a kórejský superhrdina

Ostatná cesta Felicie Hardy ju prinesie do Seoulu. Tu sa dostáva do potýčky s jednotlivcami ako White Tiger, ale aj celými skupinami zločincov, syndikátom Tiger Division. A objaví sa tu aj nový hrdina, ktorý bol iba nedávno predstavený v komikse Taskmaster. Jeho meno je Taegukgi! Ste pripravení na vlastnú verziu Captaina z Južnej Kórei?

Každý z komiksov ale bude mať aj samostatnú kapitolu Infinity Fury. V nej sa objaví pôvodný Nick Fury, ktorý má práve vlastnú úlohu – a to nájsť súčasných nositeľov Kameňov nekonečna. Predpokladáme teda, že práve táto časť a práve on budú danou spojnicou medzi jednotlivými príbehmi.

marvel taegukgi
Zdroj: hyperbeast.com

O evente sa vyjadril dokonca aj jeden z autorov, práve MacKay. Hovorí, že tu spájajú viaceré oblasti Marvel univerza, aby vyhoveli viacerým fanúšikom. Preto dúfa, že si čitatelia užijú komiksy rovnako ako oni, keď príbehy vytvárali. Pre neho totiž ide o srdcovú záležitosť, pretože podobný nápad mal v hlave už roky.

Ako sa vám pozdáva idea, že Marvel opäť prinesie Kamene nekonečna na stránky komiksov? Plánujete po nich siahnuť? Ktorý z nich vás najviac zaujal? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -