Ryan Gosling by si mohol zopakovať spoluprácu s Margot Robbie aj v prequeli k Dannyho jedenástke

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ryan Gosling a Margot Robbie spolu v ďalšom filme?

Ešte počas mája sme sa dozvedeli, že film Dannyho jedenástka dostane prequel. Režírovať bude Jay Roach a zopakuje svoju spoluprácu s herečkou, s ktorom pracoval na snímke Šokujúce odhalenie. Podľa novej správy by sa však mal aj Ryan Gosling pripojiť k Margot Robbie pre tento film.

Ako prvý priniesol túto správu portál Puck. Dvojica hercov by si tak tiež zopakovala svoju spoluprácu. Obaja sa totiž majú objaviť počas budúceho roka vo filme Barbie, ktorý prináša režisérka Greta Gerwing. Premiéru bude mať 21. júla 2023. Štúdio však zatiaľ nič nepotvrdilo.

ryan gosling margot robbie barbie
Zdroj: indiaglitz.com

Sústredenie štúdia na veľké blockbustery

Jedno je však isté, Warner Bros. Discovery sa bude sústreďovať na jeho rýchlu produkciu. Zapadá totiž do ich nového plánu, ktorý prináša generálny riaditeľ David Zaslav. Podľa neho majú prednosť potenciálne trháky, ktoré môžu v kinách priniesť miliónové zárobky. Tým by tento, podľa predošlých dielov zo série, mohol byť.

Pôvodne sme v roku 2001 dostali film Dannyho jedenástka. Aj keď išlo o remake pôvodného kúsku z roku 1960, v ktorom si zahrali Frank Sinatra, Dean Martin, and Sammy Davis Jr. Tu sa prinieslo nové hviezdne obsadenie – George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts či Matt Damon.

dannyho jedenastka

Zoberie nás pred udalosti pôvodného filmu

Úspech filmu u divákov aj v tržbách znamenalo, že dostal aj dve pokračovania. Obe z nich režíroval Steven Soderbergh. Ten sa vyjadril, že vždy je možnosť, že ešte dostaneme Dannyho štrnástku. Medzitým sme však dostali samostatný diel Debbina osmička so ženským obsadením. Zahrali si tu Sandra Bullock, Helena Bohdam Carter, Cate Blanchett či Rihanna.

Teraz by sme mali dostať prequel, teda film, ktorý sa bude odohrávať pred pôvodnou časťou. Práve ten by nás mal zaviesť do obdobia 60. rokov. Režírovať bude Roach, ktorého poznáme aj pre filmy Blbec na večeruPr(e)dvoľebné sľuby či životopisnú drámu Trumbo. Scenár píše Carrie Solomon, ktorá je začínajúcou autorkou. Podieľala sa však ako spoluautorka na skripte k Ingrid Goes West.

Myslíte si, že štúdio aj herec kývnu a bude Ryan Gosling opäť po boku Margot Robbie v prequeli k Dannyho jedenástke? Čo očakávate od filmu samotného? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -