Joaquin Phoenix o filme Joker 2: Je za to, aby sa nakrútilo pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Joaquin Phoenix o filme Joker 2

Joker bol v roku 2019 absolútnym hitom. Nevšedný pohľad na komiksového záporáka, ktorý bol skôr citlivou drámou o duševnej poruche, si získal množstvo priaznivcov. O tom určite svedčia tržby vo výške 1,074 miliárd dolárov a zisk Oscara. Preto niet divu, že sa opakovane hovorí o pokračovaní. Aktuálne sa Joaquin Phoenix opäť vyjadril o filme Joker 2.

Ešte v tom istom roku opätovne spoločnosť oslovila režiséra, aby priniesol podobné projekty s inými zápornými postavami od DC. Todd Philips povedal, že je projekt natoľko jedinečný, že by ho nevedel pri iných opakovať. Pokračovaniu sa ale nebránil, bol však ohľadom neho značne tajnostkársky.

joker 2
Zdroj: youtube.com

Na pokračovanie priestor je

Prvý film sa skončil veľmi otvorene a nechal fanúšikov, aby si ho vyložili svojím vlastným spôsobom. Vôbec by to nebránilo vzniku druhej časti s princom zločinu v Gothame. Nie je to totiž tá verzia, ktorú Batman uvrhne do Arkhamu a o ich večnom súboji. Skôr sa na neho pozerá ako na nepochopeného hrdinu z ľudu, ktorý hovorí za nich, a to aj proti elitám v tomto meste.

Takto by sme mohli vidieť aj vzostup Bruca Waynea a jeho pretvorenie na známeho netopierieho muža. A možno on by tu bol vykreslený z opačnej stránky, ako predstaviteľ hornej vrstvy a bohatých. A to ešte nehovoríme o Gothamskej polícii… Na špekulácie je však zrejme priskoro.

pokračovanie jokera
Zdroj: nz.trends365.net

Phoenix vraj nič nevie

Phoenix aktuálne viedol rozhovor s magazínom The Playlist. Primárne bol ohľadom jeho nového filmu Cmon Cmon, ktorý režíruje Mike Mills. Otázka však padla aj na druhého Jokera, keďže skoršie správy hovorili o tom, že spolu s Philipsom na ňom pracujú. Odvetil však, že o tom nič nevie. Povedal:

„Keď sme začali natáčať, hovorili sme si – hmm, toto je zaujímavý chlapík. Sú tu nejaké veci, ktoré s ním chceme spraviť. Ale mohli by sme ho aj skúmať ďalej. Ale skutočne aj budeme? To fakt neviem.“

Skrýva niečo Joaquin Phoenix a dočkáme sa teda filmu Joker 2?

Joaquin Phoenix sa teda o filme Joker 2 vyjadril opäť veľmi nejasne. Avšak ak by chcel režisér priniesť ďalšie príbehy Arthura Flecka, jemu zrejme o tom vedieť nedal. Alebo nás opäť zavádzajú v snahe vybudovať väčšie napätie.

Herec ale podľa ďalších vyjadrení v rozhovore záujem o rolu stále má. Prvý film mal obrovský úspech, takže to nie je niečo, čo by si Warner Bros. chcelo nechať ujsť. Takže už len čakať na ďalšie oznámenia…

Čo si myslíte o vyjadrení, ktoré dal Joaquin Phoenix ohľadom filmu Joker 2? Myslíte si, že naozaj o ňom nič nevie, alebo sa len snaží zastierať? Boli by ste vy za vznik pokračovania? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -