Top Gun: Maverick tento rok naozaj príde. Aj to pripomína spot zo Super Bowlu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Top Gun: Maverick dostal spot

Super Bowl LVI opäť priniesol množstvo skvelých reklám, trailerov a ukážok na chystané projekty. Jedným z nich je dlho očakávané pokračovanie Top Gun: Maverick, ktoré tu dostalo svoj spot. Ukážka a zároveň promo na Porsche ukazuje super rýchle stroje a zároveň nám pripomína aj dátum vydania filmu.

Priaznivcom tohto titulu sa to už môže zdať ako neuveriteľná správa. Na vydanie filmu čakajú ohromné tri roky. Maverick patrí medzi jeden z najviac odkladaných projektov. Z roku 2019 bol odložený kvôli nestíhajúcej produkcii, potom opakovane kvôli celosvetovej pandémii. Po šiestich odkladoch sa fanúšikovia ale konečne môžu tešiť  – 27. máj 2022 je ten deň, kedy ho uvidia.

Mavericka dobieha minulosť

Svoju rolu Pete „Maverick“ Mitchella si tu zopakuje Tom Cruise. Ten je na mieste, kam chcel vždy patriť. Neustále pokúša svoje šťastie a limity, keď pracuje ako testovací pilot. Momentálne má trénovať odnož mladých Top Gun pilotov na špeciálnu misiu, akú ešte žiaden letec nevidel. A tu príde zrážka s jeho minulosťou.

Narazí na poručíka Bradleyho Bradshawa (Miles Teller), ktorý vystupuje pod kódovým menom „Rooster“. Je synom zosnulého radarového inšpektora, Nicka „Goose“ Bradshawa, ktorého smrť si Pete nikdy neprestal vyčítať. Na misii sa musí vyrovnať so svojím strachom a duchmi minulosti. Nesmú ho dohnať, ak chce ďalej lietať a vyhnúť sa nejasnej budúcnosti.

Top Gun: Maverick
Zdroj: superguide.nl

Návrat aj ďalšieho herca

Rolu si tu zopakuje aj Val Kilmer, ktorý sa vráti ako Tom „Iceman“ Kazanski. Okrem spomenutých hercov obsadenie doplnia aj Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris a Lewis Pullman. V obsadení bol potvrdený aj Danny Ramirez, ktorý bude stvárňovať postavu s prezývkou „Fanboy“. Nevracia sa ale Kelly McGillisová a tak nový Maverickov romantický záujem stvárni Jennifer Connelly.

Na film sme už dostali v predošlých rokoch niekoľko veľkolepých trailerov, ktoré nás vyniesli do oblakov a nedali nám dýchať. Top Gun: Maverick a jeho spot, ktorý dostal na Super Bowle teda skôr pripomína, že film naozaj príde tento rok.

Tom Cruise Top Gun: Maverick
Zdroj: youtube.com

Maverick a fanúšikovia tento rok spolu

Ukážka a zároveň promo na Porsche je ale skvele zostrihaná. Ukazuje nám super rýchle vozidlá a stíhačky bok po boku, čím výrobca dáva najavo unikátnosť svojich strojov. Porsche a Top Gun sú opäť spolu, ako hovoria. A fanúšikovia budú s Maverickom opäť tiež – už v máji.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Patríte medzi osoby, ktoré netrpezlivo čakajú na vydanie filmu už tri roky? Ste radi, že Top Gun: Maverick príde už o tri mesiace? Ako sa vám páčil spot? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -