Prvý spin-off k Insidious už je v príprave. Poznáme jeho názov aj hlavných hercov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spin-off k Insidious už v príprave

Prvý spin-off k filmom Insidious už je v príprave. Séria sa začala v roku 2010, kedy režisér James Wan so scenáristom Leighom Whannellom predstavili rodinu Lambertovcov. Tí musia čeliť démonom pochádzajúcich z desivej úrovne existencie známej ako „The Further“. Okrem toho, že v júni príde piaty film, sa chystá aj samostatný príbeh.

Prvé dva filmy obsahovali hercov Patricka Wilsona, Rose Byrne a Ty Simpkinsa ako členov spomenutej rodiny. Tretia a štvrtá časť sa zamerala na iný príbeh, ktorý sa pozrel viac do minulosti a priniesol nám aj lepší pohľad na jednu z postáv, Elise Rainier.

insidious 5 dátum
Zdroj: geektyrant.com

Uzavrie sa kapitola Lambertovcov?

Päťka, ktorá dostala podtitul Červené dvere, sa vracia k ústrednej rodine. Wilson sa okrem hrania jednej z hlavných úloh tentoraz venoval aj réžii. Tu nám bude predstavený ich syn Dalton ako mladý, na univerzitu odchádzajúci muž. Jeho minulosť ho však dobieha – posadnutosť a desivé vízie sa vracajú. Budú tak musieť čeliť zatiaľ najväčšej temnote a uzavrieť svoje spojenie s démonickým svetom.

Film bude mať premiéru 7. júla a mal by uzatvoriť hlavnú príbehovú líniu. Odvtedy sa chytajú snímky, ktoré predstavia iných protagonistov, ktorí tiež musia čeliť The Further. Prvým z nich bude film s názvom Thread: An Insidious Tale.

mandy moore kumail nanjiani
Zdroj: deadline.com

Nový pár čelí následkom temných síl

Hlavné úlohy si tu zahrajú Mandy Moore (This Is Us) a Kumail Nanjiani (Srdcu nerozkážeš či Eternals). Stvárňovať budú manželský pár, ktorý sa spojí s temnými silami, ktoré im umožnia cestovať naspäť do minulosti, aby zachránili svoju dcéru. Avšak len potom uvidia, aké kruté to bude mať následky…

Réžiu si zobral na starosť Jeremy Slater, pre ktorého ide debut na tejto pozícii. Poznať ho však môžeme ako autora seriálu Moon Knight. Uvidíme, ako sa mu podarí poviesť samostatnú kapitolu zo sveta Insidious. Od jej úspechu bude totiž závisieť, či sa bude séria naďalej rozvíjať aj týmto smerom.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva spin-off k Insidious? Ste zvedaví na nové postavy, ktoré sa stretnú s démonickými silami? Tešíte sa aj na onedlho premiérovanú piatu časť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -