Takýto film s hovoriacimi psami tu ešte nebol! Druhý trailer na Psiu jazdu tak musí mať polovicu slov cenzurovaných

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhý trailer na komédiu Psia jazda

Štúdio Universal Pictures prináša film o hovoriacich psíkoch, aký sme ešte nemali možnosť vidieť. Tento má totiž R-kové hodnotenie a tak nám môže byť jasné, že ich slovníky nebudú práve vyberané. Aj nový trailer na komédiu Psia jazda tak musí byť plný cenzúry, ktorá je však, aj po vizuálnej stránke, spravená kreatívnym spôsobom.

Oficiálny popis pod videom popisuje film ako „zábavnú, hranú komédiu pre dospelých o komplikáciách lásky, dôležitosti kvalitného priateľstva a neočakávaných cnostiach rozdávania si to s gaučom“. Ďalej uvádzajú krátko do deja – „Hovorí sa, že človek je najlepší priateľ psa. Ale čo keď je ten človek totálny darebák? V tom prípade je čas na sladkú pomstu – pekne na psíčka.

Sladká pomsta od ostrých psov

V centre diania je totiž border teriér Reggie (ktorého hlasom je Will Ferrell). Je večný optimista a nezáleží na tom, kam ho jeho majiteľ Doug (Will Forte) na spodku sociálnej vrstvy zoberie, vždy sa vráti naspäť. Tvrdú realitu si však uvedomí až v uliciach veľkomesta.

Tam narazí na bostonského teriéra Buga (Jamie Foxx), ktorého rýchle hovorenie prekoná už len jeho podrezaný jazyk. Verí v slobodu a tvrdí, že majitelia sú pre slabochov (len nepoužíva slovo slaboch). Vďaka nemu si uvedomí, že mal so svojím majiteľom toxický vzťah.

STRAYS
Zdroj: vitalthrills.com

Pouličná svorka s hviezdnymi hlasmi

S tým prichádza odplata. Na ceste sa k nim pripoja chytrá austrálska ovčiarka Maggie (Isla Fisher) a úzkostlivá doga Hunter (Randall Park), obaja so svojimi vlastnými problémami. Riešiť ich na bláznivej ceste budú jeden po druhom, ultimátnym cieľom je však nájsť Reggieho cestu domov a odhryznúť Dougovi to, čo mu je na tele najprednejšie (nápoveď: noha to nie je).

Ukážka nám dáva jasne najavo, že ich čaká poriadne šialené hľadanie plné neočakávaných udalostí, stretnutí a v neposlednom rade tripovania z drog (pozor na policajných psov!). Takýto bláznivý kúsok prinesú 18. augusta režisér Josh Greenbaum (Barb a Star idú do Vista Del Mar) podľa scenára od Dana Perraulta (Players, American Vandal).

Pobavil vás nový trailer na film Psia jazda? Ako sa vám páči jedinečný kúsok o hovoriacich psoch, ktorý je zameraný na dospelé publikum? A čo hovoríte na ich hviezdne hlasy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -