Tenoch Huerta reaguje na obrázok záporáka z Black Panther 2. Naozaj stvárni Namora?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obrázok záporáka z Black Panther 2

Tenoch Huerta je najviac skloňované meno v súvislosti s postavou Namora. On a jeho ríša Atlanťanov je nám naznačovaná v MCU už od Avengers: Endgame. Tu Okoye hovorí, že Wakanda zaznamenala podmorské otrasy. Teraz samotný herec reaguje na prvý zverejnený obrázok hlavného záporáka z filmu Black Panther 2.

Pre film s podtitulom Wakanda Forever boli predstavené promo arty prostredníctvom webu MCU Facility. Najprv sme dostali sekundárnu negatívnu postavu, vojnového vodcu Attumu. Následne však priniesli aj samotného Namora a tým by sa potvrdili predošlé predpoklady o tejto postave.

mcu namor
Zdroj: thedirect.com

Atlantída s mayským pôvodom

Jednak dostaneme v MCU konečne Atlantídu. Hlavným súperom pre nového Black Panthera, ktorého ešte len spoznáme, bude jej kráľ. A samotná ríša bude mať iné korene, než ako sme zvyknutí z komiksov. Tu dostane vplyvy stredoamerických kultúr ako sú Mayovia alebo Aztékovia.

Na rolu je najviac prezentovaný Tenoch Muerta, ktorý môže byť známy zo seriálu Narcos: Mexico. Dokonca niektoré zdroje hovorili, že sa začal v rámci prípravy na rolu učiť mayské jazyky. Teraz však herec reagoval na nový vzhľad hrdinu veľmi svojským spôsobom. Na svojom Twitteri zdieľal príspevok, v ktorom uvádza, že unikli zábery s ním.

Vtipom len prilieva olej do ohňa

Príspevok však neobsahuje Sub-Marinera, ale ako môžete vidieť, postavu Mermaid Mana z animáku SpongeBob. Ide síce z jeho strany o vtip, ale v tomto prípade otvorene nezatĺka a nezamlčuje svoju účasť na postave. Práve naopak, reagovaním v podstate prilieva olej do ohňa.

Samozrejme však nemáme nič oficiálne potvrdené od štúdia Marvel. To však onedlho vystúpi v známej Hale H na Comic-Cone. Veľkým predpokladom je, že by tam mohli priniesť informácie ohľadom filmu Black Panther: Wakanda Forever. Prsty máme prekrížené aj my, aby potvrdili tieto novinky, prípadne nám k tomu prihodili aj trailer.

black panther 2 attuma
Zdroj: thedirect.com

Pokračujú v trende predstavovania postáv

Propagačný materiál a obrázok z filmu Black Panther 2 nie je jasným dôkazom. Avšak vieme, že tento film pokračuje v trende univerza a predstavuje nám nové postavy. Svoj debut tu bude mať aj Dominique Thorne ako Riri Williams a.k.a. Ironheart, ktorá neskôr dostane aj vlastný seriál.

Myslíte si, že takáto reakcia od herca len dokazuje jeho účasť na postave? Je teda Namor v Black Panther: Wakanda Forever jednoznačným? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si o tom myslíte.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -