Donald Glover berie seriál Lando do svojich rúk. Zabezpečí spolu s bratom, že sa zrealizuje?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Donald Glover a seriál Lando

Kým posledný mesiac napínavo čakáme na seriál Ahsoka, z praďalekej galaxie prichádzajú ďalšie dobré správy. Donald Glover si nielen zopakuje svoju rolu ako Lando, ale mal by sa postarať aj o to, aby sa začal projekt hýbať vpred. Spolu so svojím bratom Stephenom sa totiž podpísali spoločnosti Lucasfilm, aby sa stali autormi scenárov.

Glover, ktorého môžeme poznať z Community, si rolu zahral ešte v roku 2018 vo filme Solo: A Star Wars Story. Ten sa zameriaval na mladého Hana Sola, ktorého stvárnil Alden Ehrenreich. Tento samostatný príbeh bol ohlásený ešte počas decembra 2020. V rosteri ohlásených Star Wars projektov však poslednú dobu akosi chýbal.

solo lando
Zdroj: slashfilm.com

Postava z pôvodnej trilógie sa opäť vráti

Pôvodná trilógia nám predstavila Landa Carlissiana vo filme Impérium vracia úder, kde si ho zahral Billy Dee Williams. Viac z jeho osudov a dobrodružstiev sme si mali pozrieť v najbližších rokoch. Pred rokom v lete sme sa však dozvedeli, že dostal pauzu. Jeho autor Justin Simien ho totiž opustil, dal prednosť Strašidelnému domu, ktorý onedlho uvidíme v kinách.

Keď už sa zdalo, že tento spin-off na Disney+ neuvidíme, svitá tu nová nádej. Prichádzajú bratia Gloverovci, ktorí už v minulosti pracovali na spoločných projektoch. Jeden zo silných príkladov je Atlanta, kde aj jeden z bratov hrá hlavnú úlohu, či krátky muzikál Guava Island.

donald stephen glover
Zdroj: hollywoodreporter.com

O návrate hovoril už skôr

Isté náznaky tu mohli byť už skôr, Donald hovoril o návrate k tejto úlohe už počas apríla. Vtedy povedal pre magazín GQ:

„Veľmi rád by som hral znovu Landa. Bola to zábava, byť ním. Ale treba nájsť správnu cestu ako. Čas je vzácny. Posledné roky, tieto pandemické sra*ky, vtedy ste si uvedomili, že si inak vážime čas. A ten je vzácny, máte ho obmedzené množstvo. Preto nechcem robiť nič, čo by bola strata času. Radšej sa obklopím ľuďmi, ktorých spoločnosť si užívam. A Lando je niekto, s kým chcem stráviť viac času.“

Rozbeh produkcie však komplikuje štrajk

Donald Glover a jeho brat tak seriál Lando posunú vpred a zabezpečia, že sa zrealizuje. Je však otázkou času, kedy sa budú môcť pustiť do produkcie. Súčasná situácia so štrajkom scenáristov aj hercov totiž spôsobila, že sa museli všetky pozastaviť. Budeme však trpezlivo čakať na ich ďalšie prehlásenia, nateraz je viac ako dobré vedieť, že je projekt v správnych rukách.

Ako sa vám páči správa, že sa seriál Lando bude môcť rozbehnúť po skončení štrajkov? Ste radi, že sa ho ujali práve bratia Gloverovci? Ste zvedaví na ďalšie príbehy tejto postavy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -