Hlavy nebude stínať iba gilotína, nový Belmont preberá oťaže. Je tu prvý trailer na Castlevania: Nocturne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Castlevania: Nocturne

Netflix prináša prvý trailer na anime seriál Castlevania: Nocturne. Ten nám ukáže iný príbeh ako predošlé štyri série založené na rovnakej videohernej sérii. Teraz sa pozrieme o desiatky rokov ďalej, keď musí oťaže rodinného klanu prebrať potomok Trevora a Syphy. Na scénu tak prichádza Richter Belmont.

Seriál bude založený na dvoch prominentných hrách zo značky – Rondo of Blood a Symphony of the Night (preto nie je vylúčené, že uvidíme opäť aj Alucarda, ktorý tam mal dôležitú rolu). Odohráva sa počas francúzskej revolúcie, kedy vláda teroru a smrť pod gilotínou priláka úplne novú skupinu upírov.

Richter Belmont čelí upírom počas francúzskej revolúcie

Na ich čele je vampírka, ktorá samú seba prehlásila za novú nočnú Mesiášku. Podľa predpovede má pohltiť samotné slnko a zraziť na kolená každého, kto sa jej klanu postaví. Takto by mohla zotročiť celé ľudstvo, postaví sa proti nej však silná skupina hrdinov. Samotný Richter si však prechádza aj osobným peklom.

Musí čeliť neľútostnému zabijakovi, ktorý je zodpovedný za smrť jeho mamy a prisahal, že ho čaká rovnaký osud, keď nadíde čas. Tak už musí ako mladý zobrať do rúk známe zbrane. Stretáva sa s čarodejnicou Annette, ktorá vedie odboj proti upírom. Tým, čo sa votreli medzi aristokraciu, sa nebojí rozdrviť kosti na prach.

castlevania nocturne
Zdroj: animationmagazine.com

Nová upírska Mesiáška má pohltiť slnko

Silnú podporu majú aj od mágiu ovládajúcej Marie Renard, ktorá je často sa vracajúcou postavou v hrách. Spoločne tak musia zachrániť krajinu a postarať sa o to, aby sa teror nerozšíril do celého sveta.

Celému rosteru nových postáv prepožičia hlasy iné zoskupenie hercov. Ako Richter to bude Edward Bluemel, Mariu nahovorí Pixie Davis a Anette bude Thusa Mbedu. K nim sa pripájajú Sydney James Harcourt, Sharon D. Clarke, Richard Dormer, Iain Glen, Elarica Johnson, Nastassja Kinski, Zahn McClarnon, Aaron Neil, Franka Potente, alebo Sophie Skelton. Kúsok, ktorý vyzerá ako ďalšia kvalitná adaptácia značky od Konami, si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe 28. septembra.

Ako sa vám páči trailer na Castlevania: Nocturne? Pôjde podľa vás o podobne kvalitnú adaptáciu ako pôvodný seriál? Čo hovoríte na nového Belmonta a zvyšné zoskupenie postáv? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -