Ameriku zničila druhá občianska vojna. Epický film už teraz láme rekordy, sledujte trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na film Civil War

Spoločnosť A24 priniesla Ďalší trailer na film Civil War, ktorý poskytuje ešte intenzívnejšie a mrazivejšie zábery. Film ukáže blízku budúcnosť, v ktorej sa celé Spojené štáty zmietajú v druhej občianskej vojne. Násilie sa rozprestiera od jedného pobrežia k druhému a snažia sa prežiť skupiny partizánskych bojovníkov aj krajinu križujúci reportéri.

Ukážka začína tento raz prejavom prezidenta, ktorého stvárňuje Nick Offerman. Vyzýva nelegálne oddelené vlády, aby sa vzdali a vrátili k svojej domovskej krajine. Tak sa dozvedáme, že vzbúrenými a bojujúcimi oblasťami sú štáty Texas a Kalifornia, ktoré vytvorili vlastnú úniu.

Boje v amerických mestách aj cesty odhodlaných reportérov

Sledujeme množstvo bojov, pri ktorých sú obeťami aj historické pamiatky. Zároveň sa sústreďujeme aj na skupinu novinárov, ktorí cestujú zbombardovanými diaľnicami, aby dokumentovali, čo sa deje. Zahrajú sú ich Kirsten Dunst, Cailee Spaeny či Wagner Moura. Okrem nich sa tu majú ukázať Jesse Plemons, Stephen McKinley Henderson či Greg Hill.

Zábery vojnou zničenej krajiny sú o to intenzívnejšie, že cez nich znie americká hymna tvorená iba pískaním. Spoločnosť A24 aj prostredníctvom akčnej vojnovej drámy prináša poriadne hrozivý kúsok. Navyše ide o ich doteraz najdrahší film, ktorého produkcia sa vyšplhala až nad 50 miliónov dolárov.

film civil war
Zdroj: tmdb.org

Doteraz najdrahší film pre A24

Réžiu si zobral na starosť Alex Garland, ktorého môžeme poznať ako autora filmov 28 dní potom, Ex Machina alebo Anihilácia. So štúdiom už predtým spolupracoval na mimoriadne netradičnom horore Men. Režisér samotný potvrdil pre portál Variety dĺžku filmu, dostaneme 1 hodinu a 49 minút dlhú snímku.

Netradičný je aj spôsob vydania filmu. Štúdio pôvodne uvádzalo, že ho uvedie po celom svete v rovnaký dátum. V USA však bude mať svoju premiéru už 12. apríla, u našich susedov sa objaví 18. apríla. My budeme môcť vidieť likvidáciu amerických miest v druhej občianskej vojne až od 26. apríla, kedy bude uvedený v slovenských kinách.

Ako sa vám pozdáva trailer na Civil War? Nadchla vás táto dystopická vojnová snímka od známeho režiséra? Čo hovoríte na to, že ide o najdrahší film od A24? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -