FilmyTrailery

Letecké zábery v novej ukážke na film Top Gun: Maverick vám nedajú dýchať

Na minulosť môžete prestať myslieť, ale to nikdy nebude znamenať, že zmizla. To isté si pravdepodobne povedal aj Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise), ktorý sa musí vyrovnať so svojimi najhlbšími obavami, ktoré vyvrcholia novou dôležitou misiou. A táto misia si vyžiada tú najväčšiu obeť. Najnovšie zábery z filmu Top Gun: Maverick sa konečne ukázali, a my tak opäť vidíme Tom Cruisa v ikonickej postave Mavericka.

Top gun: maverick

Zdroj: paramount.com

Ukáže sa vo filme Top Gun: Maverick pôvodné herecké obsadenie?

Po viac ako 30 rokoch sa jeden z najlepších letcov kinematografie vracia, aby sa s novou skupinou šikovných ľudí vybral na špecializovanú misiu. Pôvodný film Top Gun vznikol v roku 1986. Tentokrát nám do hlavného hereckého osadenstva pribudlo niekoľko nových tvárí a letecká posádka bude obsahovať nové postavy. Tie spoznáme pod prezývkami “Pheonix” (Monica Barbaro), “Hangman” (Glen Powell), “Payback” (Jay R. Elis) a “Rooster” (Miles Teller).

Medzi hercami nechýba ani Danny Ramirez, ktorý sa objaví v postave “Fanboya“. O tejto postave však už dávnejšie vznikli rôzne špekulácie, že by mala zomrieť niekedy na začiatku nadchádzajúceho filmu. Poteší nás aj výskyt herca Lewisa Pullmana, ktorého vo filme spoznáte pod prezývkou “Bob“.

Svoju úlohu si taktiež zopakuje aj Val Kilmer v podobe “Icemana“, ale to isté si už nemôžeme povedať o herečke Kelly McGillisovej. Tá vraj nikdy nebola oslovená s ponukou vrátiť sa, a tak sa v pozícii novej lásky hlavnej postavy objaví Jennifer Connelly.

Najnovší TV spot k filmu Top Gun: Maverick

Ako sme sa mohli dozvedieť už dávnejšie, herci si počas natáčania zalietali na skutočných stíhačkách, čo filmu dodáva tú pravú leteckú atmosféru. To značí skutočnosť, že všetky vzdušné zábery budú prepracované do posledného detailu, aby sme si ich mohli užiť v 4DX alebo 3D verzii. Film Top Gun: Maverick sa v kinách objaví už 16. júla 2020, takže finálny trailer by k nám mal zo štúdia Paramount doraziť na jar.

Páčil sa vám tento krátky spot k filmu Top Gun: Maverick? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár