DiCaprio či Tom Cruise sa môžu schovať. Najlepšie zarábajúci herec pochádza z Netflixu

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Najlepšie zarábajúci herci 2023

Magazín Forbes zverejnil svoj každoročný rebríček najlepšie zarábajúcich hercov, v ktorom sa objavilo najmenej jedno veľké prekvapenie. Ak ste čakali, že na čele zoznamu bude figurovať Leonardo DiCaprio či Tom Cruise, môžete zostať prekvapení. Herecké legendy totiž vďaka lukratívnej dohode s Netflixom predbehol Adam Sandler.

Práve Adam Sandler je podľa Forbes najlepšie zarábajúcim hercom minulého roka. Americký komik, herec a muzikant si v minulom roku vďaka filmovým úlohám prilepšil najmenej o 73 miliónov dolárov. Štedré odmeny 57-ročnému rodákovi z Brooklynu vyniesla jeho lukratívna zmluva s Netflixom, ktorému sa herec exkluzívne upísal. Podľa poslednej dohody z roku 2020 mal Sandler za svoje filmy v službách streamovacieho giganta zarobiť až štvrť miliardy dolárov.

Adam Sandler
Zdroj: netflix.com

Diváci sa ho nevedia nabažiť

Minulý rok na Netflixe opäť dominovala krimi-komédia Murder Mystery 2, v ktorej si Sandler opäť zopakoval spoluprácu s Jennifer Aniston. Obľúbený herec sa však začína čoraz viac objavovať aj vo vážnejších úlohách. Zaujal napríklad v športovej dráma Hustle, ukričanej snímke Uncut Gems či najnovšie vo filme Kozmonaut z Čiech, ktorý je postavený na známej českej poviedke.

Z dohody so Sandlerom však neprofituje iba herec, ale aj streamovacia služba, ktorá v roku 2020 prehlásila, že medzi divákmi jednoducho „neexistuje vec, ako vidieť príliš veľa Adama Sandlera„. Netflix narážal na veľkú popularitu známeho herca, čo neskôr potvrdili aj čísla sledovanosti. Len za minulý rok strávili predplatitelia Netflixu sledovaním Sandlerových filmov približne 500 miliónov hodín.

adam sandler cesky kozmonaut
Zdroj: Netflix

Zoznam najlepšie zarábajúcich hercov 2023 podľa Forbes:

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -