Nástupca Annabelle či Chuckyho? Do kín dorazil horor Imaginary: Neviditeľné zlo

Nenechajte si ujsť

Imaginary: Neviditeľné zlo je práve v kinách

Aj vy ste mali v detstve obľúbenú hračku, bez ktorej ste neurobili ani krok? Spolu ste sa hrali, jedli, rozprávali ste sa o všetkom možnom. Až raz hračka niekde zostala a už ste sa k nej nevrátili. Opustili ste svojho najlepšieho priateľa a zabudli ste naňho. No on na vás nezabudol a je skutočnejší ako ste si mysleli. A teraz po rokoch už z neho zrazu nie je až taký kamarát. Rovnako ako Chauncey v napínavom filme Imaginary: Neviditeľné zlo

Nový horor od producentov filmov M3GAN, Päť nocí u Freddyho či Čierny telefón prináša príbeh Jessicy, ktorá sa s malou dcérou sa vracia do domu, kde vyrastala. Ako dieťa tu mala svojho imaginárneho kamaráta. Teraz však zisťuje, že jej kamarát nie je tak úplne vymyslený a navyše je dosť nahnevaný, že ho kedysi opustila.

Imaginárny priateľ Chauncey

Celé roky ležal zabudnutý v pivnici. On však na ňu nikdy nezabudol. Teraz ho nájde Jessicina najmladšia dcéra Alice a okamžite sa z nich stáva nerozlučná dvojica. Veselé šantenie a šťastné spoločné chvíle šíria dobrú náladu po celom okolí. Nový kamarát nechýba pri žiadnej z Aliciných hier.

Tie sú však postupne čoraz zlovestnejšie a Alicino správanie je čoraz znepokojivejšie. Chauncey totiž nie je obyčajná plyšová hračka. A nie je to ani taký dobrý kamarát ako sa zdalo. Počas rokov, keď bol sám a opustený, sa jeho smútok premenil na hnev. Nemieni dopustiť, aby ho jeho nová kamarátka Alice niekedy opustila. A chce sa pomstiť.

Imaginary: Neviditeľné zlo
Zdroj: BONTONFILM/Parrish Lewis

Deti si svojho najlepšieho kamaráta dokážu vymyslieť. Mnohé kultúry na celom svete uznávajú a pomenúvajú existenciu takýchto imaginárnych priateľov. Sú to len výplody detskej fantázie alebo v skutočnosti predstavujú niečo oveľa desivejšie? To, že ste na nich prestali veriť, neznamená, že neexistujú…

Horor Imaginary: Neviditeľné zlo je práve v slovenských kinách.

Zdroj: TS BONTONFILM

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -