Nový trailer na Kocúra v čižmách 2 ukazuje šialenú mačaciu pani aj starých nepriateľov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Kocúr v čižmách: Posledné želanie

Je to už nejaký čas, čo sme videli kocúra zo Shreka v samostatnom celoverečnom filme. Vieme však, že po dlhom čakaní konečne príde pokračovanie. A zdá sa, že sa oplatilo vydržať aj 11 rokov. Nový trailer na Kocúr v čižmách: Posledné želanie ukazuje, ako skvelá druhá časť z toho môže byť.

Prvá ukážka prišla ešte v marci a povedala nám o tom, ako Kocúr (Antonio Banderas) prišiel o takmer všetky životy. Zostáva mu posledný a tak sa musí vydať na cestu, kde ich získa viac. Teraz vidíme aj ďalšie súčasti a úrovne deja. Začína však podobne, epickým súbojom s obrom.

Z domácej mačky opäť do akcie

Následne vidíme, ako prišiel o niekoľko iných životov. Aby nebol v ohrození, je poslaný do domu plného mačiek. Samozrejme, v tomto prípade ho musí viesť bláznivá mačacia pani. Avšak aj v tomto prostredí ho nájde gang nepriateľov, ktorému šéfuje Zlatovláska.

Tak sa vydáva na útek a k svojmu životu Kocúcra v čižmách. To však aj s terapeutickým psom (prezlečeným za mačku) Perrom (jeho hlasom bude Harvey Guillen). Aby čelili súperom, musí sa spojiť aj so starou známou a to bojovníčkou Kitty Softpaws (Salma Hayek). A nové dobrodružstvo začína!

kocúr v čižmách 2
Zdroj: collider.com

Trojica proti gangu nepriateľov

Okrem hlavnej trojice budeme počuť aj ďalšie hviezdne hlasy. V obsadení sú Florence PughOlivia ColmanWagner MouraRay WinstoneJohn MulaneyDa’Vine Joy RandolphAnthony Mendez a Samson Kayo. Réžiu si zobrali na starosť Joel Crawford a Januel Mercado, ktorí spolu pracovali na animáki Krúdovci: Nový vek.

Dreamworks si túto značku očividne šetril. Postava sa objavila ešte vo filme Shrek 2. Vďaka veľkej obľube u fanúšikov získala vlastný film. To bolo však ešte v roku 2011. Dostali sme odvtedy zopár špeciálov a seriál, avšak fanúšikovia netrpezlivo čakajú na ďalšiu časť. Tú konečne dostávame a trailer na Kocúr v čižmách: Posledné želanie ukazuje, že čakanie rozhodne nebolo na škodu. Úplne sa však budeme môcť presvedčiť v kinách od 21. decembra.

Ako sa vám páči nová ukážka na druhého Kocúra v čižmách? Páči sa vám ten prechod od pokojného štýlu k akcii? Fungujú stále pre vás vtipné momenty? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -