Amazon chystá seriál Spider-Man Noir. Väčším prekvapením je, že bude hraný

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Spider-Man Noir bude hraný

Amazon si berie svoju porciu zo sveta okolo pavúčieho muža. Dozvedeli sme sa, že uzatvorili dohodu so Sony a budú pre nich pripravovať Silk: Spider Society. Teraz sa dozvedáme o ďalšom projekte – bude to seriál Spider-Man Noir. Veľkým prekvapením však môže byť, že narozdiel od predošlých stvárnení pôjde o hranú verziu.

Postava sa prvý raz objavila na stránkach komiksov v roku 2009. Tu žije Peter Parker v alternatívnej realite v New Yorku v 30. rokoch počas Veľkej hospodárskej krízy. Ako občan sa snaží bojovať proti kriminálnemu syndikátu, o ktorom sa neskôr dozvieme, že ho vedie Norman Osborn. Jedna z ich prác zahŕňa pašovanie starých artefaktov.

spider-man noir
Zdroj: comingsoon.net

Temnejšia verzia má schopnosti od pavúčieho boha

Medzi ne patrí aj soška pavúčieho boha. V tomto prípade z nej vyjde pavúk, ktorý Petera uhryzne. Ten dostane halucinácie o bohovi samotnom, ktorý mu prisľúbi sily. S novo nadobudnutými schopnosťami tak na spôsob starých detektívok bojuje naďalej proti zločinu. Ide však o staršiu a viac životom ubitú verziu známeho hrdinu.

Vidieť sme ho mohli v kreslenej verzii a to už dvakrát. Prvý raz to bolo v seriáli Ultimate Spider-Man, kde mu hlas prepožičal Milo Ventimiglia. Známejšia je jeho podoba z úspešného Spider-Man: Paralelné svety. Tu bol jeho hlasom Nicolas Cage. Bohužiaľ ho neuvidíme v pokračovaní, avšak netradične, dostaneme jeho verziu aj s hereckou tvárou. Ešte nie je známe, kto ňou bude.

nicolas cage spider-man noir
Zdroj: slashfilm.com

Kreslené verzie už poznáme, kto prinesie túto?

Ďalšou zaujímavosťou, ktorú ohľadom seriálu však prezradili, je to, že sa bude odohrávať v akomsi samostatnom vesmíre. Hlavnou postavou tu nebude Peter Parker. Uvidíme, koho nového dokáže priniesť scenárista Oren Uziel, ktorý je pod projekt podpísaný. Je to tvorca známy pre Stratené mesto či 22 Jump Street.

Na tom spolupracoval s Philom Lordom a Chrisom Millerom, ktorí boli zároveň spolutvorcami spomenutých Paralelných svetov. Tu budú producentmi spolu s Amy Pascal, bývalou šéfkou Sony filmovej tvorby. Zdá sa tak, že projekt je vo veľmi dobrých rukách.

Zaujalo vás, že dostaneme seriál Spider-Man Noir, ktorý bude dokonca hraný? Ste zvedaví na takúto drsnejšiu a temnejšiu verziu hrdinu? Kto by si ho podľa vás mohol zahrať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -