Matt Reeves chystá ďalšie spin-offy s Batman záporákmi. Dostanú vlastné filmy aj Scarecrow či Clayface?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Matt Reeves chystá ďalšie spin-offy k filmu Batman

DC univerzum sa začalo uberať svojím vlastným smerom. Namiesto jedného veľkého zdieľaného sveta dostanú viaceré značky svojich vlastných tvorcov. Jeden sa týka aj vzostupu nočného ochrancu Gothamu a jeho nepriateľov. Práve s nimi chystá Matt Reeves ďalšie spin-offy k svojmu filmu Batman.

Počas tohto roka, začiatkom marca, priniesol do kín nový náhľad na tohto známeho hrdinu. V adaptácii komiksu Year Two priniesol ešte len druhý rok boja proti zločinu mladého Bruca Waynea. Ten sa vo všetkej temnote a špine vlastného mesta ešte stále stráca. Postavu stvárnil a presvedčil opäť o svojich kvalitách Robert Pattinson.

Batman seriálové spin-offy
Zdroj: screenrant.com

Penguin už má vlastný seriál, Arkham tiež

Štandardným prvkom však zostalo, že sa musel postaviť proti záporákom, ktorí sa Gotham snažia ovládať. Videli sme tu mafiánskeho bossa Falconeho, ale predovšetkým Riddlera a Penguina. Druhý menovaný sa vráti s (kvalitne zamaskovanou) tvárou Colina Farrella aj vo vlastnom seriáli.

Na konci nám predstavili aj Jokera, pri ktorom je veľký predpoklad na ukázanie sa v už potvrdenom druhom filme. Pre neho je v dohadoch niekoľko záporných postáv či celých skupín, napríklad Mr. Freeze alebo Court of Owls. Medzitým sa chystá ešte jedna seriálová odbočka, ktorá sa bude týkať ústavu Arkham.

matt reeves batman clayface scarecrow pyg
Zdroj: knighttegmedia.com

Prídu filmy s ďalšími tromi

Mimo nich sa, podľa správy, ktorú priniesol portál The Hollywood Reporter, stretol tvorca aj s ďalšími režisérmi a scenáristami. Nepadli žiadne konkrétne mená, ale zamerať by sa mali na filmy so záporákmi. Medzi nimi sa ako príklad uviedli Scarecrow, Scarface alebo Professor Pyg. Ďalšie detaily sú strážené, ale jedno je jasné – Reeves poriadne rozšíri jeho Batman univerzum.

Plány sú súčasťou obnovy DC filmového sveta, ktoré prišlo po zlúčení štúdií Warner Bros. a Discovery. Nový generálny riaditeľ David Zaslav potvrdil, že vedia, čo svet prinesie nasledujúcich 10 rokov. Vyzerá to, že okrem primárneho DCEU nás čakajú aj ďalšie značky, ktoré sa budú odvíjať vlastným spôsobom. A za tú s Batmanom jednoznačne sme!

Čo hovoríte na správu, že Matt Reeves chystá ďalšie spin-offy s Batman záporákmi a rozširuje tak jeho univerzum? Film s ktorým z nich by ste chceli vidieť ako prvý? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -