50 Cent pripravuje seriál 8. míľa. Čo na to Eminem?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

50 Cent pripravuje seriál 8. míľa

Raper Curtis Jackson, známejší ako 50 Cent prezradil, že pripravuje seriál 8. míľa. Založený má byť na rovnomennom filme, ktorý v roku 2002 uviedol do kín Curtis Hanson. Príbeh sa zameriava na mladíka, pre ktorého je hip-hop jedinou cestou ako sa vyjadriť v drsnom prostredí. V roku 1995 v Detroite tak môžeme sledovať, ako si aj napriek všetkým prekážkam plní svoj rapový sen.

Film je založený na živote Marshalla Mathersa, ktorý je viac známy pod svojim umeleckým menom Eminem. Tiež si zahral hlavnú úlohu a podľa vlastných slov mu to zabezpečilo úplne nový spôsob úspechu. Navyše bola snímka výborne prijatá u kritikov a aj po 20 rokoch sa k nemu diváci vracajú.

Prinesie ju do televízie, bude to veľké

50 Cent bol aktuálne hosťom v youtubovej show Big Boy TV. Okrem Super Bowlu, ku ktorému bola epizóda špeciálom a vlastných trackov však odhalil aj to, že pracuje na seriáli. Povedal nasledovné:

„Prinesiem 8. míľu do televízie. Už sme to rozbehli. Bude to veľké.“

Siaha na klasiku, čo na to Eminem?

Veľké prekvapenie prišlo aj zo strany moderátora a kamera zablúdila aj k šokovaným členkám štábu. Padla otázka, či sa neobáva toho, že siaha na klasiku. Na to Jackson odpovedal, že to robí so všetkom úctou k už zosnulému režisérovi a bude to v podstate pre neho akousi poctou.

Samozrejme nemohla nepadnúť ani otázka, či už o tom vie Eminem a ako na to reaguje. Na to 50 Cent prezradil, že je dokonca súčasťou, ešte však nechcel upresniť do akej miery. Povedal však, že je možnosť, že si zvolí prístup z Bel-Air, čo bolo v podstate zdramatizované prerozprávanie populárneho seriálu The Fresh Prince of Bel-Air.

TIP na film: 8. míľa | Film o jednom z najlepších raperov zo starej školy
zdroj: wallpapercave.com

Snoop Dogg dostáva stopku

Skôr bolo známe, že pripravuje seriál o Snoop Doggovi, ktorý nesie názov Murder Was The Case. Ten je prebraný z jeho albumu z roku 1995, ku ktorému natočil aj krátky film. Ten má však dočasnú pauzu, pretože majú isté problémy so stanicou Starz, ktorá za ním stojí, neupresnil však aké. Aspoň mu to však dáva viac priestoru pre nový náhľad na príbeh Marshalla Mathersa.

Čo si myslíte o tom, že má prísť seriál 8. míľa? Môže dostať podobné spracovanie úspech filmu? Patríte medzi jeho fanúšikov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -