Ezra Miller priniesol vyhlásenie ohľadom svojich trestných činov. Je ochotný prijať pomoc?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ezra Miller prináša vyhlásenie

Herec, ktorý v DC filmovom svet stvárňoval Flasha, prinášal jednu kontroverziu za druhou. Valiace sa obvinenia a trestné činy dokonca ohrozovali aj vydanie nadchádzajúceho filmu. Štúdio uviedlo, že ho prinesú do kín iba v prípade, že bude predstaviteľ ochotný prijať odbornú pomoc. Stane sa tak? Ezra Miller prelomil mlčanie a prináša vyhlásenie.

Ako Barry Allen sa v DCEU objavuje od roku 2014. Snímka The Flash je veľmi očakávanou a žiadanou, pretože by mala pre tento filmový svet meniť pravidlá. Pôvodne mala otvárať multiverzum a priniesť napríklad viacero Batmanov, avšak s pretáčkami, ktoré sa udiali, stále diváci nevedia, čo ich čaká.

vydanie the flash
Zdroj: thenationview.com

Štúdio malo pre film The Flash tri možnosti

Predstaviteľ role sa však ukázal ako veľmi problémový prvok. Od marca bol niekoľkokrát zatknutý. Medzi jeho obvinenia patria napadnutie, ublíženie na zdraví, niekoľko krádeží, únos, držanie a podávanie narkotík. Tiež mal vo svojom vlastníctve zbrane bez predošlého súhlasu.

Štúdio Warner Bros. Discovery tak po stupňujúcom sa napätí predostrelo svoje tri možnosti. Buď sa herec ospravedlní a príde na súd, kde prijme odbornú pomoc alebo na súde pomoc neprijme a tak ho vyradia z marketingovej kampane. Najhoršou možnosťou by bolo, že by sa nedostavil na legálny proces a čelil ďalším trestným činom, vtedy by musela byť snímka úplne škrtnutá.

ezra miller dceu
Zdroj: hdqwalls.com

29-ročný herec sa chce ospravedlniť

29-ročný herec sa teraz vyjadril, ešte pred chystaným súdom. Pre portál Variety (a z neho na ďalšiu distribúciu) prostredníctvom svojich zástupcov uviedol:

„Aktuálne som si prechádzal časom intenzívnej krízy a teraz rozumiem, že trpím komplexnými psychickými problémami, kvôli ktorým už podstupujem potrebnú liečbu. Chcel by som sa ospravedlniť každému, koho moje predošlé správanie ohrozilo alebo znepokojilo. Som odhodlaný pracovať na tom, aby som sa vrátil k zdravému, bezpečnému a produktívnemu životu.“

Uznáva svoje psychické problémy

Ezra Miller teda podal vyhlásenie, v ktorom si priznáva plnú vinu za svoje činy. Uvádza, že profesionálnu pomoc už vyhľadal a prechádza liečbou. Snáď to naozaj znamená, že jeho výčiny už nebudú pokračovať a smeruje k svojej náprave.

Pre štúdio to je iste dobrou správou, pretože uvedenie snímky The Flash je naďalej neohrozené. Tým, že vyšla prvá možnosť, ho môžu priniesť do kín v plánovaný dátum 23. júna 2023. Herec totiž ešte počas leta stihol pretočiť niekoľko scén, ďalšie zmeny by už nemali byť potrebné.

Ako hodnotíte ospravedlnenie, uznanie viny a vyhľadanie odbornej pomoci Ezra Millera? Ste radi, že sa to stalo a film The Flash je tak neohrozený? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -