DC škrtá projekty rad za radom. Bude zrušený aj Peacemaker 2? Režisér má odpoveď

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude zrušený aj Peacemaker 2?

Warner Bros. robí po zlúčení so spoločnosťou Discovery veľké zmeny. Jej nový generálny riaditeľ David Zaslav oznámil, že filmovú Batgirl nevydajú. Rušených bolo aj viacero projektov na stanici CW. Budúci rok tam príde aj posledná séria The Flasha, v podstate teda ukončujú aj Arrowverse. Otázkou teraz je, či sa to bude týkať aj tých na HBO Max. Bude zrušený aj Peacemaker pred výrobou druhej série?

James Gunn na chvíľu odskočil od filmového sveta Marvelu (nazvime to takto pre zjemnenie) k DC. Priniesol ich novú verziu The Suicide Squad: Samovražedná misia. Práve z nej priniesol spin-off, ktorý sa zameral na najväčšieho kreténa z tohto komiksového sveta.

cameo peacemaker
Zdroj geektyrant.com

John Cena je ako najväčší kretén súčasť DCEU

Hlavnú postavu si zahral John Cena a bol v podstate prinútený vládnou agentúrou vykonávať ich úlohy. Lenže jedna z nich sa dokonca týkala záchrany sveta. A to pred mimoriadne bizarnou mimozemskou inváziou. Celkovo seriál sršal nekorektným humorom a v drsnosti sa nedržal naspäť. Mnohé nečakané zvraty mu ešte pridali na popularite.

Seriál sa aj napriek svojej bláznivosti zaraďoval do DCEU. Dôkazom boli aj cameo úlohy v poslednej epizóde, keď niekoľko hrdinov prišlo na bojisko… ale akosi neskoro. Nechýbalo ani pripomenutie vtipu s Aquamanom.

peacemaker justice league
Zdroj: comicbook.com

Pomení The Flash celé univerzum?

Aj toto univerzum si prechádza zmenami. Budúcoročný film The Flash má otvoriť mnohovesmír a tým akosi pozmeniť celý filmový svet DC. Údajne niečo ako akýsi ľahký „reboot“. Takýmto spôsobom bolo dané fanúšikom najavo, že pre SnyderVerse to je definitívny koniec.

Tak je na mieste sa spýtať, čo s tým seriálom a či dostaneme jeho druhú sériu, ktorá sa má začať pripravovať. Našťastie nás režisér prostredníctvom jeho Twitteru upokojil a dáva nám najavo, že Peacemaker bude naďalej súčasťou DCEU a neruší sa.

Čo ostatné projekty?

Nedávno dokonca oznámili, že z neho má prísť spin-off. Ten sa zameria na Amandu Waller, ktorá, ako vieme, dala práve Jednotku samovrahov dohromady. Otázne je, či Gunnovi umožnia realizovať aj ďalšie projekty ako plánoval, nateraz je však dôležité vedieť, že nebude zrušený Peacemaker.

Spomínaný Flash by mal pribehnúť do kín 23. júna 2023. Práve toto je snímkou, ktorej zrušenie sa fanúšikovia dožadujú kvôli viac ako kontroverznému správaniu jeho predstaviteľa Ezra Millera. Aspoň po tomto filme by mal dostať stopku. Uvidíme však, ako sa ním posunie DCEU (ak ho teda nakoniec uvidíme…)

Ste radi, že sa tieto prebiehajúce zmeny a škrtania projektov nedotknú Peacemakera? Čo hovoríte celkovo na prácu Jamesa Gunna v rámci DC? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -