Po veľkom úspechu The Mandalorian príde na Disney+ ďalší hraný Star Wars seriál

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ďalší Star Wars seriál na Disney+

Ďalší Star Wars seriál mieri na streamovaciu službu od Disney. Svet praďalekej galaxie sa neustále rozširuje a prináša nám nové príbehy. Okrem samostatných filmov, ktoré slúžia na doplnenie deja, dostávame potvrdených aj niekoľko seriálov.

Seriálov sa nám črtá viacero

Azda najznámejším z nich je The Mandalorian, pri ktorom netrpezlivo čakáme na druhú sériu. Pozitívnou novinkou pri tom môže byť, že už bola oficiálne oznámená tretia, na ktorej sa pracuje. Jeho úspech zabezpečil nielen Baby Yoda, ale určite aj autori série Jon Favreau (Iron Man) a Dave Filoni (Star Wars: The Clone Wars).

seriál Mandalorian 3. séria
Zdroj: internewscast.com

V súčasnosti vieme, že samostatné televízne spracovanie dostane aj Rogue One. Vo viacerých dieloch tak dostaneme prequel k filmu odohrávajúcemu sa medzi epizódami 3 a 4. Zatiaľ vieme iba toľko, že sa do hlavnej úlohy vráti Diego Luna ako Cassian Andor.

Najviac nejasný osud z oznámených seriálov má ale zatiaľ Obi-Wan Kenobi. Do role mladého rytiera Jedi sa po udalostiach Pomsty Sithov má vrátiť opäť Ewan McGregor. Tomu sa vymenil scenárista a spracováva vraj príbeh od začiatku. Preto nevieme čo čakať, a hlavne, ani kedy…

Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!
Zdroj: independent.co.uk

Ďalší Star Wars seriál od ženskej autorky

Dobrou správou preto môže byť, že sa chystá ďalší Star Wars seriál. Príde rovnako ako ostatné na streamovaciu službu Disney+. Vedúcou projektu a scenáristkou (aspoň pre väčšinu epizód) bude Leslye Headland.

Tá v minulosti priniesla seriál Russian Doll pre Netflix. Napísala ho spolu s Amy Poehler a dejovo sa zameriava na ruskú vývojárku hier, ktorá sa zasekla v časovej slučke. Seriál dostal 3 ceny Emmy, preto nemôžeme povedať, že by bola autorka zlá v písaní. A veríme jej aj v sci-fi.

russian doll
Zdroj: businessinsider.com

Zatiaľ to vyzerá ako zaujímavý mix

Ďalší Star Wars seriál, ktorý zatiaľ nebol pomenovaný, by sa mal odohrávať v úplne inom prostredí. Producentka šou dokonca povedala, že pôjde o alternatívnu časovú líniu, aby sa odlíšila od hlavnej línie Star Wars univerza. Kombinovať by v ňom chcela nielen akčné prvky, ale aj thriller.

K tomu by sa mali pridať bojové umenia. A čerešnička na torte – hlavnú úlohu dostane žena. Zatiaľ to vyzerá na kreatívny mix a uvidíme, ako sa s ním autorka popasuje. Po úspechu jej predošlého seriálu to však vyzerá veľmi sľubne a na obzore tak môže byť ďalší Star Wars seriál lepších kvalít.

Ste zvedaví na tento zaujímavý nápad pre Star Wars vesmír? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -