TRAILER na The Killer: Michael Fassbender je profesionálny zabijak v najnovšom filme Davida Finchera

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film The Killer

Netflix prináša prvý trailer na film The Killer, vysoko očakávaný počin od uznávaného režiséra Davida Finchera (Klub bitkárov či Zodiac). Tentoraz si zobral na starosť francúzsku grafickú novelu, ktorú napísal Alexis Nolent. Hovorí o profesionálnom zabijakovi, ktorého si tu zahrá Michael Fassbender.

Je záhadným mužom, ktorý vždy vystupuje sám a k úlohám pristupuje chladne, metodicky a bez toho, aby bol prenasledovaný výčitkami. Vždy sa pohybuje v tieňoch a čaká na svoj ďalší cieľ. Lenže čím dlhšie bude čakať, tým viac zo svojho zo svojho pokoja, nehovoriac o jeho samotnom zdravom rozume, môže stratiť. Ozbrojený po zuby sa stráca vo svete bez morálneho kompasu.

Muž bez morálneho kompasu v medzinárodnom love

Mužovi, ktorý sa riadi jednoduchými a vždy rovnakými pravidlami, sa stane osudová chyba – takmer minie. Kvôli tomu bude musieť bojovať nielen proti sebe samotnému, ale aj jeho zamestnávateľom v medzinárodnom love, pri ktorom trvá na tom, že určite nejde o nič osobné.

Čaká nás tak brutálny, krvavý a až noirový príbeh, ktorý nám svojim napätím bude podobne ako protagonistovi zvyšovať tep. O to sa uznávaný režisér postaral spolu so scenáristom Andrewom Kevinom Walkerom, s ktorým si zopakoval prácu po jednom zo svojich najviac oslavovaných trilerov – Sedem.

the killer
Zdroj: whats-on-netflix.com

Sľubná tvorcovská spolupráca

Okrem Fassbendera v hlavnej úlohe sa tu ukážu herci Tilda Swinton, Arliss Howard, Charles Parnell, Monique Ganderton, Kerry O’Mally či ďalší. Snímka bude mať svoju premiéru na filmovom festivale v Benátkach počas septembra 2023, na streamovacej službe Netflix ju uvidíme o dva mesiace neskôr.

Pre Finchera ide už o druhú spoluprácu s Netflixom. Tou prvou bola životopisná dráma Mank, ktorá prišla v roku 2020. Napínavý triler s profesionálnym zabijakom si diváci po celom svete budú môcť pozrieť 10. novembra 2023.

Stiahol aj vás trailer na film The Killer svojou atmosférou? Cítili ste z neho napätie? Čo hovoríte na Michaela Fassbendera v roli profesionálneho zabijaka? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -