Vstane z mŕtvych? Konečne vieme, či sa Keanu Reeves ukáže vo filme John Wick 5

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Keanu Reeves vo filme John Wick 5?

Odkedy bolo okrem spin-offov potvrdené aj ďalšie pokračovanie zabijackej série, fanúšikovia špekulujú o tom, či sa Keanu Reeves vráti aj do filmu John Wick 5. Po štyroch filmoch, ktoré boli čoraz úspešnejšie, totiž jeho postava dosiahla zdanlivo uspokojivý koniec. Ako to teda je? Dal nám teraz režisér odpoveď?

Režisérom je pre Hollywood prelomový a ťažko prekonateľný Chad Stahelski. Aktuálne vystúpil v podcaste Happy Sad Confused, ktorý moderuje Josh Horowitz. Prezradil, že je šťastný, že môže robiť na projektoch, ktoré miluje a že Wick je jeho obľúbená značka. Na piaty film už má niekoľko nápadov na scény.

Nápady sú, čo však návrat herca?

Povedal, že ešte však musí prísť silný príbeh. K tomu nasledovala aj očividná otázka. Ako by to bolo s návratom herca v hlavnej úlohe? Odpovedal takto:

„Jasné, ja a Keanu sme spolu hovorili. Ak by ste sa jeho spýtali, či bude robiť piateho Johna Wicka, povedal by ‚jasné, ku*va.‘ Ale potom by sa na vás pozrel a doplnil ‚A čo to má byť? Nič o tom netuším.‘ To je zatiaľ všetko, verte mi. Nie je to, že by sme na to prišli hneď dneska. Budeme sa venovať iným svojim veciam. Ale ak budem šoférovať alebo venčiť psa a tá myšlienka príde, do 30 sekúnd som s ním na telefóne.“

Dávalo by to fanúšikom zmysel?

Zdá sa teda, že sa do piateho filmu s Reevesom počíta. Otázne teraz je, či ide o dobrý nápad. Predsa len, príbeh predošlého filmu poskytol hrdinovi jeho vytúžený pokoj – v smrti. Tá však mohla byť podľa viacerých divákov iba nafingovaná. Ukazovalo by na to viacero znamení, napríklad odvrátenie pohľadov Winstona a Bowery Kinga pri Johnovom hrobe.

Zostalo aj viacero neukončených liniek. Na druhú stranu je však stále možnosť, že si herec rolu zopakuje iba vo forme flashbackov alebo akýchsi predstáv. Nech je to však ako chce, režisér Chad Stahelski bude päťku riešiť najprv s ním.

Očakávali ste, že sa Keanu Reeves vráti pre film John Wick 5, alebo ide pre vás o veľké prekvapenie? Myslíte si, že protagonista prežil alebo pôjde len o pohľady na minulosť či niečo podobné? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -