Mel Gibson dáva ťažká úlohu mladému Winstonovi v oficiálnom traileri na seriál The Continental

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tento rok sme dostali už tri hodiny skvelej akcie vo filme John Wick 4. Aj keď nie je isté, či hlavná séria bude ďalej pokračovať, samotný svet sa rozpínať bude. A to nielen nutne dopredu. Už na jeseň totiž vyjde trojdielny seriál, ktorý nás vezme v čase späť. Nový projekt, ktorý nesie názov The Continental, dostal aj nový, oficiálny trailer.

Okrem neho poznáme aj viac detailov o spin-off filme Ballerina od Lena Wisemana. Ten sa zameria na postavu menom Rooney (Ana de Armas) a odohrávať sa bude medzi tretím a štvrtým Wickovým filmom. Dátum premiéry má zatiaľ stanovený na 7. júna 2024. Ukázať sa v ňom majú známe tváre – John Wick (Keanu Reeves), Charon (Lance Reddick) a Winston (Ian McShane).

Oficiálny trailer na seriál The Continental

Práve na Winstona Scotta, terajšieho manažéra hotelu Continental, sa zameria aj nadchádzajúci seriál. Pozrieme sa do do New Yorku v 70. rokoch, kde Winstona stvárni herec Colin Woodell. Nové zábery nám konečne aj prezrádzajú, pred akou výzvou bude stáť. Predvolá si ho totiž kriminálny boss Cormec, hraný Melom Gibsonom. Potrebuje od neho, aby mu získal predmet, odcudzený Winstonovým bratom.

Ben Robson si zahrá jeho staršieho brata Frankieho. Winston sa však rozhodne pre vlastný smer (ako stále). Namiesto toho, aby konfrontoval brata a vzal mu, čo od neho požadovali, sa rozhodol zbaviť Cormeca nadobro. Sám to ale nezvládne. Preto sa v seráli ukážu Misha Prada ako policajná detektívka KD, Jeremy Bobb ako Mayhew, Jessica Allain ako Lou, Hubert Point-Du Jour ako Miles či Nhung Kate ako Yen.

Winston Scott John Wick
Winston Scott; Zdroj: ew.com

Okrem mladého Winstona uvidíme taktiež aj mladého vrátnika Charona. Jeho mladšiu verziu stvárni Ayomide Adegun. Seriál sa dočká iba troch epizód, no každá by mala mať dĺžku zhruba 90 minút. Prvú a tretiu časť zrežíruje Albert Hughes, druhú Charlotte Brandstom. Prvá epizóda vyjde na platforme Peacock už 22. septembra, druhá 29. septembra a tretia 6. októbra.

Čo hovoríte na akčný trailer k prvému spin-offu v rámci John Wick franšízy? Bude mať šancu rovnať sa filmom, ktoré laťku s akčnými scénami nasadili poriadne vysoko?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -