Trailer na V/H/S/85 ukazuje znepokojivý vstup do značky s found footage materiálmi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na V/H/S/85

Viac ako dekádu po spustení značky prichádza trailer na V/H/S/85, ktorý nás zoberie v sérii do obdobia, ktoré ešte nebolo preskúmané. Ako hovorí názov, nájdená páska sa bude zameriavať na rok 1985, pričom je zachytená estetika a štýl spomenutej dekády. To až do chvíle, kým nedostávame znepokojivé zábery s miestnosťou plnou krvi, útokmi a záhadným monštrom.

Značka bola naštartovaná ešte v roku 2012 pôvodným filmom V/H/S. Počas nasledujúcich vstupov si zvolila zaujímavú kombináciu – volí si foung footage horor s dejovými vstupmi, čo jej pridáva na ešte väčšej desivosti. Ba, čo je ešte horšie, tieto kazety môžu byť maskované medzi kúskami z rodinnej dovolenky či iných cenných momentov.

Päť jedinečných a zlovestných segmentov

Podobne to bude aj tu – detektív Wayne Johnson, ktorého stvárňuje Freddy Rodriguez, vyšetruje sériu vrážd od stále unikajúceho sériového vraha. Pritom narazí na analógový, až surreálny materiál zo zabudnutých 80. rokov. Tak, tu na štýl dokumentu dostávame päť rozličných príbehov, ktoré sa ale na konci spoja.

V jednom z nich budú vedci sledovať chlapca, ktorý má neobvyklú fixáciu na svoju televíziu, ďalšia ukazuje lyžovačku pri jazere. Máme tu aj televízny štáb, ktorý bojuje proti prírodnej katastrofe či začiatky virtuálnej reality. Na páske bude zachytený aj podivný, smrtiaci sen. Všetky budú tvoriť zlovestné tajomstvá, aké sme ešte nevideli.

v/h/s/85
Zdroj: comingsoon.net

Husiu kožu navodzujú známi tvorcovia hororov

Film zrežírovali David Bruckner (autor posledného Hellraisera) a Scott Derickson (Čierny telefón), ktorí písali aj segmenty filmu. V tom im pomáhali aj Gigi Saul Guerrero (Pekelné bingo), C. Robert Cargill (scenárista dvojice Sinister filmov), Zeo Cooper či Mike P. Nelson (Pach krvi).

Okrem Rodrigueza si tu zahrajú si tu zahrajú Jordan Belfi, James Ransone, Dani Deetté, Rolando Davila-Beltran, Justen Jones, Marcio Moreno, Ari Gallegos, Forrest Hartl, Duffy McManus či Vivian Morse. Film vznikal pod záštitou streamovacej služby Shudder, ktorá sa zameriava špecificky na horory. Na nej bude vydaný 6. októbra.

Čo hovoríte vy na trailer na V/H/S/85? Páči sa vám zasadenie tejto značky do roku 1985? Je podľa vás ukázaný materiál vysoko znepokojivý? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -