Charlie Sheena napadla v jeho dome agresívna susedka, škrtila ho a vraj mala aj zbraň

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Charlie Sheena doma napadli

Znie to ako scéna jedného zo seriálov, v ktorom si 58-ročný herec zahral, no tento raz ide o skutočnú udalosť. Viaceré svetové médiá informovali, že bol Charlie Sheen napadnutý vo svojom dome v Malibu. Vlámala sa k nemu suseda, pričom jej konanie doteraz nie je vysvetlené.

Udalosť sa stala ešte 20. decembra a krátko popoludní vtrhla do Sheenovho domu 47-ročná Electra Schroková so smrtiacou zbraňou (nie je bližšie špecifikované akou) a herca napadla. Niektoré médiá (Fox News alebo Entertaiment Weekly) dokonca uvádzajú aj to, že žena Charlieho škrtila.

Jej konanie nie je vysvetlené

Schrok bola zatknutá vo svojom dome a svoje konanie odmietla akýmkoľvek spôsobom komentovať. Obvinená bola z vlámania a pokusu o ublíženie na zdraví. Pôvodne sa mal konať súdny proces s obvinenou už v piatok, z neznámeho dôvodu však bol odložený na 26. decembra.

Sheenovi bola privolaná záchranka, neutrpel ale žiadne závažné zranenia, a preto ani nemusel byť prevezený do nemocnice.a

charlie sheen dva a pol chlapa
Columbia Broadcasting System

Herec práve obnovuje svoju kariéru

Herca sme mohli veľmi dobre poznať zo snímok Čata a samozrejme z legendárnych Horúcich striel. Dlhodobo sa vyznamenával aj v seriáli Dva a pol chlapa, pričom situácia, ktorá sa odohrala počas tohto týždňa vyzerá ako vystrihnutá z tohto sitkomu. Problémom začalo byť, že sa čoraz viac ponášal na svoju fiktívnu verziu, podľahol drogám a mal problémy s alkoholom.

Carlos Irwin Estévez, čo je pravé meno herca, však mal veľký záujem o svoju nápravu. Od roku 2017 sa vzdal pitia a svoj sľub dodržiava skutočne už 6 rokov. Znamená to, že je pre neho čas na návrat z hereckého dôchodku, aktuálne sa objavuje v seriáli Bookmaker. Jeho tvorcom je Chuck Lorre, ktorý v minulosti pripravoval práve Dva a pol chlapa.

Prekvapilo vás, že bol Charlie Sheen napadnutý priamo vo svojom dome? Čo si myslíte, že mohlo stáť za konaním jeho susedy? Dajte nám vedieť vaše názory v komentároch. 

Zdroje: bbc.com; independent.co.uk; ew.com; foxnews.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -