12 rokov spolu neprehovorili. Charlie Sheen sa ukáže v novinke od autora Dva a pol chlapa

Nenechajte si ujsť

Dlhoročné nepriateľstvo je preč

12-ročný spor medzi nenapraviteľným Charlie Sheenom a seriálovým tvorcom Chuckom Lorrrom, ktorý sa postaral aj o ikonický sitkom Dva a pol chlapa, sa skončil, informuje Variety. Dvojica niekdajších priateľov našla po dlhých rokoch spoločnú reč. Paradoxne vďaka novému sitkomu, do ktorého Chuck Lorre obsadil práve Charlieho Sheena.

Čo sa stalo?

Charlie Sheen a Chuck Lorre sa na začiatku milénia tešili veľkej popularite vďaka úspechu dnes už kultového sitkomu Dva a pol chlapa. Nebolo žiadnym tajomstvom, že Charlie Sheen si v tomto čase život užíval naplno, a to nielen s dámami známymi z filmov pre dospelých, ale tiež v spoločnosti alkoholu a drog.

Kto dabuje populárny sitkom Dva a pol chlapa po Slovensky?
Columbia Broadcasting System

Nekončiaca drogová jazda sa však podpísala na Sheenovom správaní a vzťahu s Chuckom Lorreom, ktorý sa postupne zhoršoval. Sheen bol čoraz viac nespokojný so smerovaním seriálu, čo dával hlasne najavo. Do tvorcu Dva a pol chlapa sa hollywoodsky búrlivák viackrát oprel, okrem iných vyjadrení ho v médiách nazval klaunom, hlúpym mužom, malým červom a na pretras sa dokonca dostali aj jeho židovské korene.

Opäť našli spoločnú reč

Chuck Lorre si v roku 2011 povedal dosť a Charlie Sheen dostal zo seriálu padáka. Nahradil ho Ahston Kutcher, no spoločne so Sheenovým odchodom sa zo seriálu vytratilo aj jeho osobité čaro. Dvojica spolu dlhé roky neprehovorila, zdá sa však, že starým krivdám je už koniec a nepriateľstvo medzi Sheenom a Lorrom sa už skončilo.

V rozhovore pre Variety to potvrdil známy seriálový tvorca, ktorý na HBO už čoskoro uvedie svoj najnovší seriál How to Be a Bookie. Sheen sa v novom sitkome objaví ako vedľajšia postava a podobne ako v Dva a pol chlapa, aj tentokrát si tu zahrá sám seba. Keď Chuck Lorre nový sitkom písal, nemohol sa zbaviť myšlienky, že postavu náruživého hráča a športového tipéra by v novinke mal stvárniť práve Charlie Sheen.

Dva a pol chlapa
Columbia Broadcasting System

Pamätám si, že Charlie sa veľmi zaoberal stávkovaním a neustále mi o tom rozprával príbehy. Ešte, keď to medzi nami klapalo,“ spomína Lorre. Charlie Sheen sa medzitým v roku 2021 za svoje správanie verejne ospravedlnil, Lorre ho teda zobral na milosť a oslovil herca s novou ponukou. Ten ju s radosťou prijal a dvojica po dekáde dlhom mlčaní opätovne nadviazala spoluprácu. Lorre spomína, že na prvé stretnutie s Charlie Sheenom prichádzal nervózny.

Natočili sme spolu 170 epizód, kým sa to všetko nezrútilo. A väčšinu času to bola naozaj zábava. Bol som nervózny, ale hneď ako sme sa začali rozprávať, spomenul som si, že sme boli kedysi priatelia. A to priateľstvo sa zrazu opätovne objavilo. Nechcem byť príliš sentimentálny, ale bolo to oslobodzujúce. Charlie bol skvelý, robil si žarty sám zo seba. Keď prišiel k stolu a prečítal si tú epizódu, podišiel som k nemu a objali sme sa. Bolo to jednoducho skvelé,“ spomína Lorre.

Ako bude Sheenov návrat na obrazovku vyzerať sa dozvieme 30. novembra, kedy je naplánovaná premiéra sitkomu How to Be a Bookie na streamovacej službe Max. Ku nám služba dorazí na jar budúceho roka, kedy na Slovensku nahradí platformu HBO Max.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -