Ďalší slovenský operátor odhalil vianočnú ponuku 2023. Prinášame prehľad, aké prekvapenie získate

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Operátor O2 predstavil štedrú vianočnú ponuku

Od 13. novembra zákazníci O2 v aplikácii nájdu 10 GB bonusových dát na mesiac zadarmo. Môžu si ich ponechať, alebo podarovať svojmu blízkemu, čím ich premenia na nekonečno dát na mesiac zadarmo. Všetko sa dá vykonať priamo cez aplikáciu. Obdarovaný sa o svojich nových gigabajtoch dozvie prostredníctvom SMS alebo notifikácie, pričom aktivovať si ich môže v sekcii Kupóny v rámci appky.

Vianočná ponuka bude k dispozícii v aplikácii operátora až do 31. januára pre všetkých zákazníkov s program O2 Paušál, O2 Voľnosť, O2 Fér, O2 Dátovka a O2 Moja firma. Okrem bonusových dát sa klienti môžu tešiť aj na ďalšie výhody, ktoré nájdete zhrnuté nižšie.

o2 logo
Zdroj: O2

Výhodné zariadenia v ponuke

Operátor si pre klientov pripravil nové kombinácie zariadení. Za cenu jedného získajú aj ďalšie dve nové zariadenia s cenou 1 euro. V ponuke bude týchto 7 zvýhodnených trojíc zariadení za cenu jedného:

  • Motorola Edge 40 Neo v cene 420 eur + Motorola Moto G54 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Xiaomi 13T séria​ v cene od 600 eur + Xiaomi Robot Vacuum S10 s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Xiaomi 13T Pro v cene 900 eur + Xiaomi Robot Vacuum S10 s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Honor 90​ s cenou 600 eur + Honor 90 Lite​ s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Honor 90 Lite​ s cenou 300 eur + Honor X6a​ s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Samsung Galaxy Z Flip5 256 GB s cenou 996 eur + Samsung Galaxy A14 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro
  • Samsung Galaxy Z Flip5 512 GB s cenou od 1116 eur +  Samsung Galaxy A14 5G s cenou 1 euro + slúchadlá O2 Pods s cenou 1 euro

Vylepšený vernostný program

Operátor v tomto roku predstavil aj nový vernostný program O2 Prekvapenia. Každý zákazník si každý týždeň nájde aplikácii darček. Pripravené sú partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z e-shopu.

o2 vyhody
Zdroj: O2

O2 vo vianočnej ponuke pridáva do vernostného programu ďalšie 2 prekvapenia. Zákazníci si tak môžu medzi svojimi prekvapeniami nájsť aj balíčky neobmedzených volaní alebo SMS správ na deň.

Vianoce aj s Netflixom

Operátor v tomto roku pridal k novým O2 Paušálom streamovaciu službu Netflix. Zákazníci Bezstarostného a Pohodového O2 Paušálu si môžu Netflix aktivovať a využívať v cene paušálu priamo na svojom smart TV alebo inom zariadení.

Okrem tejto služby môžu zákazníci získať aj predplatné ďalších obľúbených televíznych služieb, ktorými sú HBO Max, Voyo či O2 TV s archívom. Všetky služby môžu streamovať na televízii vo svojej domácnosti alebo na kompatibilných zariadeniach.

Dvojnásobné dáta alebo rýchlosť so službou O2 Spolu

Zákazníci si môžu vylepšiť dátové možnosti svojho paušálu spojením minimálne dvoch paušálov alebo domáceho internetu prostredníctvom appky od O2.

Vytvorením takejto skupiny získavajú jej členovia s Bezstarostným O2 Paušálom dvojnásobnú rýchlosť dát. Členovia skupiny so Základným O2 Paušálom získavajú balík 5GB dát navyše a s Pohodovým až 10GB dát na mesiac navyše. Spolu tak môžu využiť až 10, resp. 20 GB dát. Benefit je aktivovaný okamžite.

Zdroj: TS O2

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -