Anya Taylor-Joy a Miles Teller si spolu zahrajú v akčnom romantickom filme The Gorge

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Anya Taylor-Joy a Miles Teller spolu vo filme

Anya Taylor-Joy a Miles Teller si spolu zahrajú vo filme The Gorge. Detaily o jeho deji nie sú známe, je však popisovaný ako vysoko akčný, ale zároveň romantický príbeh, ktorý bude ohýbať oba spomenuté žánre. Jeho réžiu si zoberie na starosť Scott Derrickson.

Poznať ho môžeme ako tvorcu filmov Sinister či Doctor Strange. K projektu bol pripojený ešte v roku 2019, keď k nemu prvý raz kúpila práva spoločnosť Skydance. Potom však dal prednosť ďalšiemu hororovému projektu, ktorým bol, tohto roku vydaný Čierny telefón.

scott derrickson
Zdroj: fandomwire.com

Millerova prítomnosť presvedčila režiséra

V lete však oznámil Teller, že sa pripája k projektu nielen ako herec, ale aj ako výkonný producent. Po úspechu jeho výkonu v Top Gun: Maverick tak opäť k nemu pritiahol aj režiséra. Navyše sa však k snímke pripojilo štúdio Apple Original Films, ktorí ho plánujú presunúť na ich streamovaciu službu.

Pripojí sa tak k ďalším očakávaným aj doteraz úspešným projektom. Momentálne napríklad zbiera chvály čierna komédia Na pivo do prvej línie. Diváci očakávajú aj akčnú komédiu The Family Plan, v ktorej má hlavnú úlohu hrať Mark Wahlberg alebo dobrodružný film The Ghosted, v ktorom budú romancu prežívať Chris Evans a Ana de Armas.

anya-taylor joy miles teller apple
Zdroj: dailymail.co.uk

Pripája sa k ďalším očakávaným projektom na Apple TV+

Apple definitívne dal filmu zelenú po tom, čo sa k nemu pripojila Taylor-Joy. Tá si svoj úspech získala vďaka seriálu Kráľovský Gambit. Najbližšie ju uvidíme oproti sadistickému kuchárovi Ralphovi Fiennesovi vo filme Menu. Budúci rok zase prepožičia hlas princeznej Peach vo filme Super Mario Bros. Ten ďalší zase príde vysoko očakávaný prequel k filmu Georga Millera s názvom Furiosa.

Herečke sa zrejme podarilo uvoľniť miesto v nabitom kalendári aj vďaka filmu Nosferatu. Pôvodne sa mala objaviť v reboote od Roberta Eggersa, nakoniec však rola pripadla Lily-Rose Depp. Má tak priestor hrať v The Gorge, ku ktorému scenár píše Zach Dean. Poznať ho môžeme ako autora The Tomorrow War.

Pozdáva sa vám dvojica, ktorú budú tvoriť Anya Taylor-Joy a Miles Teller vo filme The Gorge? Čo si myslíte o kombinácii romantiky a akčného filmu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -