Kevin Hart a Vincent D’Onofrio si spolu zahrajú v akčnom filme Lift. Nimi sa hviezdne obsadenie nekončí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kevin Hart chystá film Lift

Kevin Hart chystá akčný triler Lift. Snímka, ktorá má prísť na Netflix, zbiera poriadne hviezdne obsadenie. Hlavným Hartovým súperom bude Vincent D’Onofrio. Okrem tejto ústrednej dvojice si tam zahrajú Billy Magnussen, Úrsula CorberóYun Jee Kim, Viveik Kalra a Paul Anderson. A aktuálne sme sa dozvedeli aj hlavnú ženskú rolu, ktorú stvárni Gugu Mbatha-Raw.

O túto úlohu sa vraj uchádzalo viacero herečiek, ale práve táto mladá vychádzajúca hviezdička si ju získala pre seba. Divákov si získala svojou rolou v seriáli Loki. Onedlho ju budeme môcť vidieť aj v chystanej psychologickej dráme Surface, ktorá príde na Apple TV+.

gugu-mbatha-raw
Zdroj: pressroom.warnermedia.com

Zlodej vs. bývalá priateľka vs. agent FBI

Hart film produkuje pre streamovaciu službu so svojou spoločnosťou HartBeat Productions. Prichádza to z dohody, ktorú spolu uzatvorili pred dvomi rokmi a v rámci ktorej už tento rok príde komédia Me Time, v ktorej si zahrajú aj Mark Wahlberg alebo Regina Hall. Réžiu má ale na starosti F. Gary Gray, ktorý priniesol posledný film s Mužmi v čiernom alebo hudobnú drámu Straight Outta Compton.

Scenára napíše Dan Kunka. Hart si zahrá geniálneho zlodeja, ktorého jeho bývalá priateľka (Mbatha-Raw) naláka na nesplniteľnú úlohu. Má previesť lúpež v lete 777, ktorý je s medzinárodnou posádkou na trase medzi Londýnom a Zurichom. Lenže vec sa komplikuje, keď je do nej zapletená aj FBI a ich nekompromisný agent, ktorého hrá práve D’Onofrio.

lift obsadenie
Zdroj: thewrap.com

Prsty v tom má aj Matt Reeves

Pri ostatných hercoch a herečkách ešte nevieme, aké úlohy stvárnia. V každom prípade ale ide o zaujímavé hviezdy posledných rokov. Magnussena napríklad môžete poznať z hranej verzie Aladdina či posledného Jamesa Bonda s názvom Nie je čas zomrieť.

Ak by ste neboli už teraz dostatočne naladení na snímku, tak vám prezradíme, že ju produkujú Simon Kinberg a Matt Reeves. Prvý menovaný je momentálne často spomínaný so seriálom Invázia na Apple. Reevesa samozrejme netreba ani predstavovať, jeho Batman ešte stále láka divákov do kín. Tak tomu už hovoríme poriadna kombinácia!

Ako sa vám zatiaľ pozdáva Kevin Hart s jeho chystaným filmom Lift? Čo hovoríte na jeho obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -