Kevin Hart bol obsadený do filmu Borderlands. Stvárnením známej postavy vraj uvidíme jeho celkom novú stránku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kevin Hart vo filme Borderlands

Špekulácie na internete sa objavili už pred nejakým časom, teraz je to však oficiálne. Kevin Hart bol obsadený do filmu Borderlands. Potvrdil to samotný Eli Roth, ktorý je režisérom tejto filmovej adaptácie hernej série. Dokonca už nám prezradili aj to, ktorú úlohu tam stvárni.

O film sa má postarať producentská dvojica otca a syna, Avi a Ari Arad cez ich spoločnosť Arad Productions. Scenár má napísať Craig Mazin, ktorý pracoval na oceňovanom a obľúbenom diele od HBO, Chernobyle. Držať by sa mal deja z hry. Ten nás zavedie ďalej do budúcnosti, kde sú planéty po okrajoch sústavy prosperujúce a umožňujú lepší život pre tých, ktorí ho hľadajú. Ale v hlbokom vesmíre nie sú žiadne záruky…

borderlands pandora
Zdroj: dorkadia.com

Pandora prilákala množstvo hľadačov bohatstva

Jednou z takýchto planét je aj Pandora. Hovorilo sa o nej, že skrýva obrovské minerálne bohatstvo, čo prilákalo tých, ktorí chceli získať majetok. Avšak všetko, čo našli, boli iba ruiny predošlej mimozemskej civilizácie. Tí, čo si už planétu nemohli dovoliť opustiť, založili na rozvalinách vlastnú civilizáciu. Svet sa ale dostal do chaotickej fázy, keď neexistovali žiadne reálne zákony, ktoré by ho viedli. Avšak horšie časy ešte len prichádzajú.

Ako sa mení obežná dráha planéty a približuje sa bližšie k slnku, na povrch vychádza niečo, čo dovtedy hibernovalo. Sú to hrozné príšery, ktoré masakrujú kolonistov. Jedinou nádejou môže byť trezor nájdený v horách. Hovorí sa o ňom totiž, že ukrýva nielen tajomstvá Pandory, ale aj rozvinutú mimozemskú technológiu.

Borderlands_Roland
Zdroj: mentalmars.com

Roland je vojakom, ale nie tak celkom

Preto nie je divu, že sa jeho obsah snažia získať vojaci, korporácie aj nádejní hľadači pokladov. A práve jednu z týchto úloh dostáva zmienený herec. Režisér hovorí o tom, že je to pre neho celkom nová úloha a sú nadšení, že môžu ukázať divákom jeho stránku, ktorú ešte nevideli. Kevin Hart si totiž zahrá vo filme Borderlands Rolanda.

Roland je skúsený bývalý vojak, niekdajší člen jednotky Crimson Lance, ktorý sa stal žoldnierom. Je popisovaný ako decentný muž a rafinovaný veterán, ktorý je vojakom, ale nie tak celkom. Je skúsený s ovládaním viacerých zbraní, avšak preferuje brokovnicu a útočné pušky. V hre však veľmi rád využíva aj obrannú zbraň s označením Scorpio Turret.

Cate Blanchett Eli Roth Borderlands
Zdroj: dailymail.co.uk

Zaujímavé na tom je, že sa pripojí k už predtým obsadenej Cate Blanchett (Pán prsteňov, Thor: Ragnarok). Tá hrá postavu menom Lilith, ktorá je v hre Rolandovou milostnou partnerkou. Už teraz sme zvedaví, či sa aj toto chystajú previesť do filmu, a pokiaľ áno, tak ako bude fungovať chémia medzi hercami. V každom prípade sa necháme prekvapiť. Veď podľa slov Eliho Rotha uvidíme celkom novú stránku Kevina.

Pozdáva sa vám Kevin Hart vo filme Borderlands v úlohe Rolanda? Alebo si skôr myslíte, že ide o chybnú voľbu? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -