Ryan Reynolds prezradil, o čom mal byť pôvodne Deadpool 3. Príbeh sa mal zamerať aj na Wolverina

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Príbeh filmu Deadpool 3 mal byť aj s Wolverinom

Herec Ryan Reynolds nám prezradil, ako mala vyzerať pôvodná verzia (predtým ako si to zobralo na starosť Disney a dielo pretvorilo) filmu Deadpool 3. Príbeh sa mal podľa neho zamerať na naozaj neobyčajnú cestu, čím by bol v podstate aj akýmsi road movie. Na cestu by sa vydal s obľúbeným členom X-Menov, Wolverinom.

Herec správu uverejnil na svoj Twitteri v rámci hashtagu #BellLetsTalk, ktorý upozorňuje a zdvíha povedomie o mentálnom zdraví. Hovorí, že je to téma, o ktorej rozhodne treba hovoriť a preto prispieva aj svojim šťavnatým kúskom, v ktorom hovorí o tom, že kým Disney kúpilo štúdio Fox, tak mal byť ďalší Deadpool filmom s road tripom. Medzi ním a Wolverinom. Na štýl Rašómona.

Na štýl Rašómona?

Ak by vám nebolo jasné, čo myslí tým záverom „na štýl Rašómona“, tak máme krátke vysvetlenie. Ide o starší japonský film (1950), ktorý sa síce odohráva v ére samurajov, ale je označovaný za veľmi prelomový psychologický thriller a kriminálny film. Na vraždu sa tam totiž pozeráme z viacerých pohľadov, pričom režisér aj skvele pracuje s kamerou.

Síce sme v pokračovaní Deadpoola videli ďalších členov X-Menov a bolo v podstate dobre rozbehnuté na X-Force. Vrátil sa Colossus a pribudli Cable či Domino, ale Logan je aj tak určite niekto, koho by sme chceli vidieť. Veď ktorý fanúšik by si neželal, aby sa stretli dve postavy, ktoré sú tak silne prepojené v komiksoch. Hlavne preto, že sú obaja testovacími subjektami programu Weapon X.

Zdroj: mubis.es

Nevieme, či by aj tak bol v roli Jackman

Zatiaľ to je však jediná informácia, ktorú o tom vieme, jeden post na Twitteri. O ostatnom teda zostáva len špekulovať. Nevieme, či si mal Hugh Jackman rolu zopakovať a či sa vôbec reálne bavil so štúdiom Fox. Po skvele prijatej dráme Logan totiž túto rolu opustil. Nie je vylúčené, že by sa mohol v tejto postave ukázať niekto iný, ale povedzme si na rovinu – nebolo by to ono.

Reynolds predsa ale jednu vec ešte potvrdil (v neskorších komentároch pod príspevkom). Pre film Deadpool 3 sa už tento príbeh určite nepoužije. Podľa jeho slov bol po odkupe 21st Century Fox (nejde o chybu, skutočne ho tak zo žartu nazval) tento nápad vyhodený z okna. Veď darmo, Disney má vlastné plány s viacerými tímovkami, medzi ktoré určite patria aj X-Meni.

deadpool-and-wolverine
Zdroj: cheatsheet.com

Nemajme strachy, Deadpool bude stále R-ko

Či už oni alebo nedávno opäť spomínaná Fantastická štvorka, budú sa stávať súčasťou MCU. A zdá sa, že tam už nie je priestor na spoločnú cestu medzi Deadpoolom a Wolverinom. Deadpool 3 bude mať teda úplne iný príbeh a čakajú ho nové veci. Našťastie ale nedávno Kevin Feige potvrdil, že stále bude mať rating R, čo znamená, že budú lietať končatiny aj nadávky.

Scenár píšu Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux, ktoré stoja za seriálom Bob’s Burgers. O prízemný, ale zato kreatívny humor teda určite nebude núdza. A ak by sme si čo i len na minútu mysleli, že si to Ryan Reynolds neužije tak, ako on zvykne, tak by sme boli na omyle. Aj napriek tomu, že má značne nabitý rozvrh, tak si nájde čas, aby si do scenára pridával vlastné hlášky aj samotné scény.

Čo hovoríte na to, ako mal pôvodne vyzerať Deadpool 3? Páčil by sa vám príbeh, v ktorom by podnikli spoločnú cestu s Wolverinom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: ign.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -