Margot Robbie bude novou tvárou filmovej série Piráti z Karibiku. Nahradí herečka Johnnyho Deppa?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Séria Piráti z Karibiku patrí k najobľúbenejším hraným filmovým sériám od štúdia Disney. Posledný film zo série nemal medzi kritikmi veľký úspech, napriek tomu si však zarobil veľký balík peňazí. Štúdio preto nezaspáva na vavrínoch a púšťa sa do tvorby ďalších filmov. Po novom by si v ďalšom filme Piráti z Karibiku mala zahrať hlavnú úlohu Margot Robbie. Nahradí herečka obľúbeného Johnnyho Deppa?

Nový film Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Herečka Margot Robbie je mladá, avšak veľmi často obsadzovaná a obľúbená herečka. Poznať ju môžete napríklad z filmov Vlk z Wall Street, Once Upon a Time in Hollywood, alebo ako Harley Quinn z filmov Suicide Squad a Birds of Prey. Práve na poslednom spomínanom filme pracovala so scenáristkou Christinou Hodson, ktorá sa chystá napísať aj scenár pre nový film Piráti z Karibiku.

Zdroj: consequenceofsound.net

Margot Robbie teda uvidíme v novom filme o pirátoch, avšak údajne vraj nepôjde o reštart pôvodnej série. Film by sa mal ale odohrávať v rovnakom svete, v akom žije postava Johnnyho Deppa, Jack Sparrow. Snímka sa zameria aj na úplne iné a nové postavy, a taktiež na úplne nový a originálny príbeh. Ako pôvodná séria, aj nový film by mal byť inšpirovaný atrakciami z Disneylandu a Disney World.

Reštart série ale bude

Podľa spravodajstva THR sa však okrem filmu s Margot Robbie pripravuje aj reštart série. Na reštarte sa podujal scenárista pôvodnej série Ted Elliott a Craig Mazin, tvorca seriálu Chernobyl. Jerry Bruckheimer bude producentom oboch filmov, ako reštartu série, tak aj filmu s Margot Robbie. Detaily ohľadom nových filmov však nie sú známe a Disney zatiaľ všetko tají.

Piráti z Karibiku
Zdroj: anoncraft.com

Čo sa týka postavy, ktorú si Margot Robbie zahrá, to sa zatiaľ tiež nevie. Fanúšikovia by ju určite radi uvideli ako Redd, jednu z najpopulárnejších postáv z atrakcií. Postava bola do parku pridaná pred pár rokmi a odvtedy len naberá na popularite. Dokonca sa hovorí, že by možno mohla byť kľúčovou postavou reštartu pôvodnej série. Zatiaľ však nevieme nič viac a preto nám nezostáva nič iné, než len čakať na ďalšie informácie.

Tešíte sa, že sa nám herečka Margot Robbie ukáže v pirátskom šate? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: en.wikipedia.org, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -