Je až príliš pekný? Tento herec by mal byť nový Rambo, vybral ho samotný Sylvester Stallone

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Ktorý herec by mal byť nový Rambo?

Celé dekády sa nám iba jediný herec spájal s postavou menom John Rambo. Prvýkrát sa objavil na plátne pred viac ako 40 rokmi, tak dlho si ho už spájame so Sylvesterom Stallonem. On samotný sa v nedávnom rozhovore, z ktorého prinieslo správu Variety, vyjadril, že by rád predal pre túto postavu štafetu. Presne vie, kto by ju mal prebrať.

Stallone si postavu zahral v piatich filmoch, prvý prišiel ešte v roku 1982, vtedy označovaný ako Prvá krv. Cez množstvo vystrieľaných nábojov a súbojov na nože sa prepracoval až k piatej a zatiaľ poslednej snímke v roku 2019. Tá niesla príznačný podtitul Posledná krv.

Tento herec by dostal jeho požehnanie

Aktuálne 77-ročný herec viedol rozhovor v relácii The Tonight Show, ktorú moderuje Jimmy Fallon. Ten sa spýtal, že započul isté chýry, že jeden herec má Stalloneho požehnania na to, aby sa stal novým Rambom. Má to byť Ryan Gosling. Na to Stallone odpovedal:

„Stretli sme sa na večeri a bolo jasne vidieť, že sme presnými opakmi. On vyzerá dobre. Ja nie. Fakt! Predstavte si, že by som mal ja hrať Kena. To by vôbec nefungovalo.

Ryan ale hovoril o tom ako bol fanscinovaný Rambom. Chodil do školy oblečený ako on a aj keď bol za to potrestaný, tak neprestal. Hovoril, že mal s ním toľko dobrých spomienok. Tak som si myslel, viete, je to zaujímavé – že ak by som niekedy podal štafetu, tak jemu, lebo má toľko lásky k tej postave.“

Príliš dobre vyzerajúci na túto rolu?

So smiechom dodal, že si je vedomý, že ľudia budú hovoriť, že je Gosling príliš dobre vyzerajúci na to, aby bol Rambom. Aj napriek tomu by mu povedal jednoznačné áno.

Momentálne nie je známe, že by boli v príprave ďalšie filmy s týmto akčným hrdinom. Ak by k tomu prišlo, herec, z ktorého by bol Rambo je zrejme známy. Najbližšie však Goslinga uvidíme v úplne inej adrenalínovej roli, v akčnej komédií Kaskadér (The Fall Guy), ktorá do kín dorazí začiatkom mája.

Čo si myslíte vy? Bol by podľa vás z Goslinga dobrý Rambo alebo si tiež myslíte, že na rolu vyzerá až príliš dobre? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -