Na toto pôjdeme do kina. Režisér Deadpoola ukazuje svoju bláznivú akčnú komédiu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Fall Guy

Ryan Gosling ako filmový kaskadér robiaci poriadne nemožné kúsky a Emily Blunt ako režisérka, ktoré je jeho starou láskou. Už to pre niektorých určite stačí na to, aby si film išli pozrieť. Trailer na The Fall Guy, ktorý je založený na rovnomennom seriáli z 80. rokov však jasne dokazuje, že dokáže ponúknuť ešte oveľa viac. Dynamická akcia, humor, odkazy na iné filmy, či perfektná chémia – dosť dôvodov na to si zapísať premiéru do kalendárov.

Gosling je Colt Seavers, dlhoročný kaskadér, čo vie všetko o biznise. Cez vojnové filmy aj špionážne trilery sa dostáva naspäť k režisérke Jody Moreno (Blunt), jeho ex. Tá aktuálne pripravuje svoj veľkolepý sci-fi western (Duna sa stretáva s Mad Maxom), v ktorom samozrejme Colt nemôže chýbať.

Na hranu dohnaná pocta akcii

Dvojníkom sa má stať svetovej legende, Tomovovi Ryderovi, ktorého si zahrá Aaron-Taylor Johnson. Keď nečakane zmizne, producentka (Hannah Waddington) žiada práve Colta, aby ho našiel. Ten sa dostáva do väčších problémov, keď sa dozvie, že sa veľká akčná hviezda zaplietla s nesprávnymi ľuďmi.

Musí tak využiť všetky svoje znalosti z pľacu aj v reálnom svete, aby mohol odolávať útokom a vyhrať každý súboj. O ich kvalitách určite nebudeme musieť pochybovať, pretože režisérom snímky je David Leitch, od ktorého pochádzajú film Atomic Blonde, Deadpool 2 alebo Bullet Train. Scenáristom je Drew Pearce, ktorý predtým pracoval na filme Hobbs & Shaw, spin-offe k Rýchlo a zbesilo.

the fall guy plagát
Zdroj: themoviedb.org

Tento kaskadér dokáže všetko. Aj zažať starú iskru?

Tvorcovia tak do filmu aj momenty parodujúce žáner, aj keď konečný skok na vrtuľník je na hranu dohnaným momentom. Ak by nám však stále nestačilo, celá ukážka je sprevádzaná perfektne zdramatizovanou verziou piesne od Bona Joviho.

Okrem spomenutých veľkých hereckých mien si tu zahrajú Winston Duke ako koordinátor kaskadérskych kúskov či Stephanie Hsu ako povinnosťami zahltená asistenka. Skvele vyzerajúci žánrový mix, v ktorom Gosling dokáže všetko (snáď zažať aj starú iskru), si budeme môcť pozrieť v kinách od 29. februára 2024.

Chytil vás trailer na The Fall Guy alebo vám stačil už prvotný popis? Čo hovoríte na takéto herecké zoskupenie v akčnej komédii s prvkami romantiky? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: thewrap.com; collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -