Trailer na animák Luck nás prenáša do Krajiny šťastia a smoly

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na animák Luck

Dnes ale máme šťastie! Apple TV+ nám totiž prináša prvý trailer na animovaný film Luck. Ukáže nám tu najväčšiu smoliarku na svete a zavedie nás do mýtickej krajiny, kde sa ovláda šťastie aj nešťastie. Navyše prináša aj celú plejádu hviezdnych hlasov za postavami.

Poznáte tie dni – chlieb vám spadne práve na tú natretú stranu, dostanete defekt na bicykli a ešte aj zhodíte policu. Pre Sam Greenfield (Eva Noblezada) je však každý deň jeden z týchto dní, ako hovorí ukážka. Jednoducho sa na ňu lepí smola kade chodí. To sa však zmení, keď nájde šťastnú mincu.

Vitajte v Krajine šťastie

Odrazu hrianka nepadá na stranu s džemom, aj keď sa o to snaží. Jej šnúra šťastia však netrvá dlho, pretože sa jej mincu nešťastnou náhodou podarí spláchnuť do záchoda. Vydá sa teda na miesto, kde ju našla, kde nájde veľmi nahnevaného kocúra Boba. Hovoriaceho kocúra. Navyše s hlasom Simona Pegga.

Sleduje ho a dostáva sa do magickej ríše, Krajiny šťastia. Tu stretáva pestré postavičky ako jednorožca Jeffa (Flula Borg) alebo Dračicu, ktorá vidí všetko nešťastie. Jej prepožičia hlas legendárna Jane Fonda. Kým potulovanie sa touto ríšou môže vyzerať nevinne, najväčšia smoliarka na svete tam rozhodne spôsobí nemalý chaos.

animák luck
Zdroj: game-news24.com

Záchrana šťastia pre celý svet

Preruší spojenie so šťastím a tak začnú mať všetci ľudia na svete smolu. Je tak na novovytvorenej dvojici, aby problému prišla na koreň a znova nastolila balans medzi dobrými a zlými náhodami. Pri tom sa bude stretávať s ďalšími zaujímavými charaktermi, ktorým prepožičali hlasy Whoopi GoldbergLil Rel HoweryColin O’Donoghue či John Ratzenberger.

Snímku si zobrala na starosť Peggy Holmes, predtým hudobníčka a držiteľka Emmy. Pracovala na hudbe a choreografii k snímkam ako Hókus Pókus či Rocker. Jej režisérskym debutom bolo Cililing a tajomstvo krídel.

luck plagát
Zdroj: magarila.com

Od animátorských vizionárov už budúci mesiac

Za snímkou stojí animačné štúdio Skydance Animation, s ktorým uzavrelo Apple dohodu na viacero filmov. Trailer na Luck nám však hovorí, že prichádza od kreatívnych vizionárov, ktorí priniesli Toy Story či Autá. To preto, že na ňom pracoval John Lasseter, niekdajší šéf Pixaru. Kreatívny animák o šťastí si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe 5. augusta.

Páči sa vám podľa ukážky animák Luck? Ako hodnotíte nápad na mýtickú krajinu, kde sa ovláda šťastie a smola? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -