Steven Yeun sa pridáva do Marvel filmového sveta. V ktorom projekte sa objaví najskôr?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Steven Yeun v Marvel svete

Steven Yeun sa pridáva do filmového sveta spoločnosti Marvel. Herca môžu diváci veľmi dobre poznať zo seriálu The Walking Dead a minulý rok zahviezdil aj v trileri Nie, nie od Jordana Peela. Medzitým bol nominovaný aj na Oscara za drámu Minari. Diváci môžu veľmi dobre poznať aj jeho hlas, ktorý prepožičal hlavnej postave animovaného seriálu Invincible. Vieme, že bude po boku Roberta Pattinsona aj súčasťou obsadenia sci-fi Micky 17 pod taktovkou Warner Bros.

Predtým sa však ešte pripojí ku komiksovke, ktorá sa má začať nakrúcať už v tomto júni. Dátum vydania je stanovený na budúci rok, na 26. júla 2024. Zapadá tak do Fázy 5 tohto univerza, po boku snímok Captain America: Nový svetový poriadok či Deadpool 3. Pozornejším fanúšikov už je zrejme jasné, že ide o snímku Thunderbolts.

Steven Yeun
Zdroj: hollywoodreporter.com

Pripojí sa k celej plejáde hviezd

V nej dostaneme hŕtsku záporákov, antihrdinov alebo jednoducho tých, ktorí nemajú správne nastavený morálny kompas. Spolu budú musieť vytvoriť tím, ktorý by mal podľa vzorov komiksov viesť generál Thadeus „Thunderbolt“ Ross. Jeho si po novom zahrá Harrison Ford.

Aj vo zvyšku obsadenia dokážeme nájsť poriadne zvučné mená. Na plátne sa ukážu Julia Louis-Dreyfus ako Contessa Valentina Allegra de la Fontaine, Florence Pugh ako Yelena Belova, David Harbour ako Red Guardian, Sebastian Stan ako Bucky Barnes, Olga Kurylenko ako Taskmaster a Wyatt Russell ako John Walker. Nedávno sme sa tiež dozvedeli, že sa k nim pridá aj Ayo Edebiri známy zo seriálu Medveď.

Thunderbolts členovia
Zdroj: kakuchopurei.com

Ako zapadne medzi Thunderbolts?

Réžiu má na starosti Jake Schreier, ktorý je známy napríklad pre Papierové mestá. Scenár píše Eric Pearson, ktorý už predtým do tohto sveta priniesol príbeh Black Widow. Presné detaily o deji sú zatiaľ prísne strážené a viac z nich nepoznáme.

Zatiaľ tak nie je ani známe, akú postavu si zahrá Yeun. Nevie sa preto ani či pôjde o jednotlivú úlohu iba pre tento film, alebo sa bude v MCU objavovať aj pravidelne. Budeme preto čakať a starostlivo sledovať akékoľvek ďalšie informácie (rovnako ako aj o ostatných Marvel projektoch).

Ako sa vám páči, že sa Steven Yeun pridáva do Marvel sveta? Akú rolu si myslíte, že si tam zahrá? Ktorú jeho úlohu máte doteraz najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -