Ukážka na 2. sériu Invincible prezrádza súboj s Immortalom aj nového veľkého záporáka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka na 2. sériu Invincible

Počas víkendu sme dostali prvú ukážku na 2. sériu Invincible. Obľúbený drsný superhrdinský kreslený seriál ešte nedostal svoj riadny trailer, malý teaser nás však má navnadiť na vydanie ešte v tomto roku. Ide o niečo cez dve minúty dlhé video, kde v reštaurácii nad burgerom doháňajú dve postavy, čo sa za ten čas dialo.

Sú nimi hlavný hrdina, tínedžer Mark (Steven Yeun) a mimozemšťan Allen (Seth Rogen). Druhý menovaný si berie do úst slová väčšiny fanúšikov a spytuje sa, prečo sme schopnosťami obdareného stredoškoláka tak dlho nevideli. Ten nám, búrajúc štvrtú stenu, hovorí o všetkej tvrdej práci, ktorú si vyžaduje tvorba kresleného seriálu.

Písal scenár, v ktorom je…

Jednou z nich je aj písanie scenára. Na obrazovke sa ukáže jedna stránka z neho a my tak môžeme pri pauznutí v správny moment vidieť, čo je jeho súčasťou. Je ním boj s Immortalom, ktorý je oživeným vodcom superhrdinskej skupiny, ktorý vyvraždil najsilnejší hrdina na Zemi (a Markov otec), Omni-Man (hlas mu prepožičal J.K. Simmons).

Počas tohto súboja sa snaží Mark vysvetliť, že mu môže líder veriť. Ten však trvá na tom, že je mladík stále Viltrumitom (mimozemskou rasou) ako jeho otec a tak by sa tiež mohol pokúšať ovládnuť planétu. Ale možné však je, že bude čeliť aj alternatívnej verzii postavy.

Invincible scenár
Zdroj: bleedingcool.com

Ďalší záporák s multiverzom

Odlišné verzie (a univerzá) nám totiž naznačuje ďalšia postava. V boxe vedľa dvojice rozprávajúcich sa postáv sedia hneď dve podoby Angstroma Levyho. Ide o veľkého záporáka z komiksov, pri ktorom sa Robert Kirkman, autor predlohy aj jeden z tvorcov seriálu, vyjadril, že ho určite chcú použiť. Malo by to byť pri druhej a tretej sérii, ktoré boli potvrdené po úspechu prvej.

Levy je zápornou postavou, ktorá dokáže otvárať portály do iných svetov. Vyhľadáva jeho alternatívne ja za účelom získať od nich čo najviac vedomostí. Dokonca zostrojil zariadenie, ktoré automaticky uploaduje myšlienky a spomienky do neho. Mark spôsobil preťaženie tohto prístroja a tým jeho zničenie a zranený, znetvorený Angstrom mu prisahal pomstu.

Invincible 2 Angstrom Levy
Zdroj: cbr.com

Využije Levy proti Markovi… Marka??

Ukážka na 2. sériu Invincible nám ukazuje, že dokonca dve jeho odlišné podoby môžu spoločne spriadať plány. Medzi ne môže patriť aj využitie odlišných podôb Marka z multiverza, ako tomu bolo na stránkach komiksu. Uvidíme však až časom, v každom prípade teraz vieme, že nasledujúca séria sa objaví na Amazon Prime Video v neskorších obdobiach roku 2023.

Ste radi, že nám poskytli prvé informácie o druhej sérii Invincible? Čo hovoríte na súboj s Immortalom či nového veľkého záporáka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -