Christina Ricci sa ukáže v seriáli Wednesday. Dcéru rodiny Addamsovcov si však nezahrá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Christina Ricci v seriáli Wednesday

Christina Ricci je Wednesday Addamsová, o tom nemôžeme diskutovať. Dcéru rodiny Addamsovcov si zahrala v známom filme v roku 1991 aj jeho pokračovaní v roku 1993. Táto rola v podstate naštartovala jej kariéru. Teraz sa objaví aj v seriáli Wednesday, ktorý pochádza z hlavy Tima Brutona a príde na Netflix.

Dcéru Addamsovskej famílie si tu však nezahrá. Logicky, túto rolu už má Jenna Ortega, pretože bude hrať staršiu verziu, než na akú sme zvyknutí z filmov. Od začiatku nakrúcania boli dohady o tom, že sa v seriáli objaví a že by si mohla zahrať Morticiu. O jej prítomnosti však doteraz neboli žiadne informácie. Špekulácie sa vyvrátili ešte viac, keď bola do role matky obsadená Catherine Zeta-Jones.

morticia wednesday
Zdroj: twitter.com/John Russo & Monica Baddar

Nová postava, ktorá bude dôležitá

Gomeza si v tomto prípade zahrá Luis Guzmán. Ďalšie informácie o obsadení zatiaľ ešte nie sú známe. Portál Deadline však teraz priniesol informáciu, že Ricci sa na nakrúcaní zdržiavala viac ako mesiac. Má stvárniť novú, originálnu postavu, ešte zatiaľ nie je známe o akú pôjde. Rozhodne tam však nebude na krátky čas, pretože je popisovaná ako dôležitá súčasť seriálu.

Jeho dej sa zameria na Wednesday krátko pred dospelosťou, keď navštevuje nadprirodzenú vysokú školu Nevermore Academy. Objavila v sebe totiž schopnosti média, ktoré chce na nej ďalej zdokonaľovať. Lenže práve vďaka nim musí okrem bežných problémov vysokoškoláčky a dievčaťa v tom veku riešiť aj závažnejší problém.

Tim Burton Netflix Wednesday
Zdroj: joblo.com

Tajomná udalosť spojená s jej rodinou

Dostane sa totiž na stopu monštruóznej sérii vrážd, ktoré terorizujú blízke mesto. Zistí, že toto tajomstvo sa spája aj s jej rodičmi z obdobia spred 25 rokov. Takto seriál zatiaľ popisoval Teddy Biaselli, vedúca osobnosť originálneho obsahu na Netflixe.

Burton bude seriál režírovať a o scenár sa postarali Alfred Gough a Miles Miller. Ide o dvojicu, ktorá už v minulosti priniesla seriál Smallville. Výkonnými producentami budú aj Andrew Mittman a Gail Berman, ktorí v posledných rokoch podobným spôsobom priniesli novú animovanú Rodinu Addamsovcov.

jenna ortega wednesday
Zdroj: energy106.com

Hold svojej ikonickej úlohe

Christina Ricci má od hrania Wednesday cez tri dekády, do seriálu o nej sa však pripojí. Takýmto spôsobom vzdá krásny hold postave, ktorá ju preslávila. Zostáva nám čakať, akú postavu tam stvárni a ako veľmi bude ovplyvňovať život nového stvárnenia v podobe Jenny Ortegy. 8-dielny seriál nemá zatiaľ naplánovaný presný dátum, momentálne vieme len to, že príde na streamovaciu službu ešte počas tohto roka.

Ste radi, že sa pôvodná predstaviteľka Wednesday Addams vracia aj do seriálu? Akú postavu by mohla podľa vás stvárniť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -