Marisa Tomei by sa chcela vrátiť do MCU ako teta May. Chcela by sa stretnúť s Ant-Manom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Marisa Tomei sa chce vrátiť ako teta May

Film Spider-Man: Bez domova bol z viacerých ohľadov prelomový a zásadný pre ďalšie smerovanie MCU. Jedným z nich je aj fakt, že po viac ako pol dekáde hrania tejto postavy v ňom bola naposledy Marisa Tomei ako teta May. Aspoň to sme si doteraz mysleli… Herečka totiž prezradila, že by sa chcela do role vrátiť.

Vo filme sa pozbierali ikonickí nepriatelia Petera Parkera z viacerých vesmírov. May viedla a podnecovala svojho synovca, aby im pomohol namiesto toho, aby proti nim bojoval. Tak mali vymyslieť liek, ktorý im dokáže prinavrátiť ich zdravý rozum. Avšak Green Goblin prevzal situáciu a podnietil ostatných, aby sa nevzdávali svojej zlej stránky.

spider-man green goblin
Zdroj: thedirect.com

Scéna mala pôvodne vyzerať inak

Kvôli tomu sa situácia ľahko vymkla spod kontroly a nastal chaos. Ten sa končil tým, že Peterovi jeho teta zomierala v náručí, pričom z jej úst prišli aj ikonické slovás veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť“.

Scenárista Erik Sommers pred krátkym časom zverejnil, že plánovali scénu nakrútiť inak. Pôvodne ešte mala pre May prísť záchranka a časť sa mala odohrávať vnútri nej a niektoré zábery mimo, takže divák presne nemal vidieť, čo sa deje. Mali okolo toho vybudovaný celý nápad, ten však bolo ťažké natočiť v čase covidu. Museli teda preniesť scénu na iné miesto, ale je to podľa neho dobrým prvkom, nakoľko tak bola viac srdcervúca.

Rada by sa stretla s Ant-Manom

Avšak tento moment by nemusel byť pre postavu konečný. Herečka bola hosťkou v šou Jimmyho FallonaModerátorovi prezradila, že by sa chcela vrátiť a vie aj, ako by to bolo možné. Vyjadrila sa:

„Rada by som prišla späť a bola súčasťou multiverza. Je tu tiež jeden príbeh. May Parker sa v ňom spojí s Ant-Manom. A to je práve ten… to dobrodružstvo, ktoré by som chcela preskúmať.“

Šanca je v multiverze

Marisa Tomei teda hovorí, že ako teta May by sa mohla vrátiť prostredníctvom multiverza. Teoreticky to dáva zmysel a predpoklady sú na to, že takto by sme mohli dostať naspäť niektoré postavy. Napríklad sa v tejto súvislosti hovorí o tom, že by Andrew Garfield ako Peter hľadal svoju Gwen Stacy. A to nehovoriac o tom, že Wanda Maximoff takto opätovne hľadá svoju rodinu…

Navyše naráža na akýsi príbeh, kde by si vyrazila s Ant-Manom. Nie je jasné na aký príbeh naráža, ale jej vôľa vrátiť sa je jasná. Bolo by zaujímavé však vidieť tieto postavy medzi sebou komunikovať a je isté, že o komické momenty by v tom prípade nebola núdza (podobne ako zmätenie Bruca Bannera o tom, že už má Zem Spider-Mana aj Ant-Mana).

Myslíte si, že by sa mala May Parker vrátiť do MCU? Mala by Marisa Tomei dostať svoj vytúžený príbeh s Ant-Manom? Dajte nám vedieť váš názor v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -