Stretnú sa niekedy Spider-Man a nová Black Widow? Tom Holland a Florence Pugh sa o tejto možnosti rozprávali

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Stret Spider-Mana a Black Widow

Medzi najobľúbenejšie MCU postavy patrí jednoznačne Spider-Man. Okrem toho, že teraz žne úspech s najnovším filmom Spider-Man: Bez domova, bol obľúbený už posledných 20 rokov v prevedeniach troch rozličných hercov. Obľúbenou je ale aj Yelena Belova, ktorá na obrazovky a veľké plátna prišla ešte len minulý rok, no hneď si ukradla srdcia fanúšikov. Je ale možné, že niekedy uvidíme stret týchto dvoch postáv – Spider-Mana a novej Black Widow?

Najnovší Spider-Man, ktorého hrá Tom Holland, sa prvýkrát ukázal vo filme Captain America: Občianska vojna (2016) a naposledy teda vo vlastnom sólovom filme v decembri minulého roka. Dokopy sme ho ale videli (vrátane potitulkových scén) až v siedmich filmových projektoch. Florence Pugh ako Yelena Belova sa predstavila minulý rok v Black Widow, no koncom roka sa ukázala ešte v seriáli Hawkeye.

Spider-Man Yelena Belova Black Widow
Zdroj: game-news24.com

Pugh a Holland v tom už majú jasno

Tom Holland sa v jednom z mnohých rozhovorov, ktoré absolvoval v decembri k Spider-Man: Bez domova, vyjadril, že Florence Pugh je MCU nováčik, s ktorým by si rád zahral v Marvel filme. Holland ju vtedy vyzdvihol ako fantastickú a úžasnú herečku. Tiež povedal, že crossover film medzi jeho Spider-Manom a jej Black Widow by bol naozaj zábavný a cool. Teraz sa však k tejto téme vyjadril znova s tým, že sa už o tom s Pugh aj rozprávali:

„Nebolo to ešte navrhnuté veľkým šéfom, ale Florence a ja sme sa o tom určite rozprávali a snáď to jedného dňa budeme môcť urobiť. Bolo by to vážne super.“

Herci s tým teda nemajú žiaden problém. Keďže vekovo sú na tom rovnako, dáva teda zmysel, že si chcú zahrať spolu s rovesníkmi. Veľa času v MCU hrajú totiž hlavne so staršími hercami. V Spider-Man sólových filmoch síce hrá mnoho mladých hercov ako Jacob Batalon (Ned) alebo Zendaya (MJ), no mimo sóloviek až tak nie. V Avengers filmoch bol Holland možno aj najmladší na filmovom pľaci.

A Florence Pugh si síce zahrala po boku rovesníčky Hailee Steinfeld (Kate Bishop) v Hawkeye, no tam hrala skôr vedľajšiu postavu. V Black Widow bola ale tiež mladou herečkou medzi staršími kolegami (a ešte k tomu mala aj vedľajšiu rolu). Zaslúži si teda určite mať aj hlavnú rolu v nejakom filme/seriáli. A ak by mali Spider-Man a Yelena vlastný film alebo seriál, obaja by tam boli rovnocenné hlavné postavy.

Tom Holland Florence Pugh
Zdroj: oxfordmail.co.uk

Obľúbené postavy naženú do kín viac divákov

Toto duo by bolo v každom prípade naozaj zábavné. A to preto, lebo obaja sú vtipné postavy. Na druhú stranu sú však viac než skvelými bojovníkmi, ktorí sú v boji nebezpečnými súpermi. Zároveň majú ale rozličné povahy, vďaka čomu by z nich bolo dobré duo. Spider-Manovo konanie dobra a chránenie ľudí za každú cenu by sa vyvažovalo s Yeleninou nemilosrdnosťou, vďaka ktorej neváha odpraviť akéhokoľvek zloducha (Clint by vedel rozprávať).

Takéto dve naozaj obľúbené postavy by do kín alebo na Disney+ určite prilákali aj mnohých divákov. A kde je veľa divákov, tam je veľa peňazí, čoho si sú „veľkí šéfovia” v Marvel Studios určite vedomí. Holland a Pugh sú taktiež veľmi dobrými hercami, ktorí by v takomto projekte podali skvelé výkony. Skvelí herci, obľúbené postavy, a ešte aj ochota hercov hrať spolu. Zostáva už len jedna otázka – Feige, kedy sa začne s natáčaním?

Čo vravíte na to, že Florence Pugh a Tom Holland si chcú zahrať spolu v Marvel filme? Chceli by ste takýto projekt niekedy vidieť?

Zdroj: cbr.com, movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -