J.K. Simmons sa ukazuje ako drsný Santa na novom zábere z filmu Red One

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

J.K. Simmons ako Santa

Vieme, že Red One bude vianočný film, ktorý prinesie Amazon na svoju službu Prime Video niekedy pred tohtoročnými sviatkami. Vieme, že v komédií si zahrajú Dwayne Johnson a Chris Evans ako dvojica Callum Drift a Jack O’Malley. Detaily sú ale inak značne obmedzené a preto nás každý nový poteší. Tým najnovším je záber, na ktorom sa J.K. Simmons ukazuje ako Santa.

Nebude len tak hocijakou verziou pána Clausa, ale zdá sa, že poriadne drsnou. Svoj tradičný kabát vymenil kožený plášť a rovnaká je aj vesta pod ním sa skrývajúca. Sviatočný kulich mení tradičnejšia a hlavne praktickejšia čiapka. Celý kostým ale predovšetkým slúži na zakrytie jeho vymakaného tela.

Najcoolovejší týpek na Severnom póle

Aspoň to nám hovorí popis, ktorý pridal The Rock, ktorý fotografiu zverejnil na svojom Instagrame. Povedal, že Santa bude rocková hviezda a ten „najcoolovejší týpek na Severnom póle“. Nemyslite si však, že je jeho surový zovňajšok jeho jedinou prednosťou – stále mu zostane poriadne veľké… srdce.

Režisér Jake Kasdan na film navnaďuje tým, že sa hlavná dvojica vydá na dobrodružstvo, ktoré môže zmeniť celú mytológiu sviatkov. Cesta do krajiny elfov má byť kamarátskou komédiou, zábavou a akciou napakovanou drámou a stále si má nájsť dostatok priestoru na to, aby bol aj rodinným filmom. Popisuje ho, že je ako by sa stretli Zázrak na 34. ulici, Jumanji a Harry Potter.

j.k. simmons red one
Zdroj: gamesradar.com

Čaká nás zábavná, akčná (aj dramatická) jazda

Snímka je veľmi očakávanou však nielen preto, že znovu poskytne netradičný náhľad na sviatočnú tematiku, ale aj vďaka nadupanému obsadeniu. Okrem prvotiny z tohto žánru pre Johnsona a Evansa si tu zahrajú napríklad Kiernan Shipka, Mary Elizabeth Ellis, Nick Kroll či Kristofer Hivju.

Pani Clausovú ako protiklad k Simmonsovi stvárni Bonnie Hunt, ktorá tiež sľubuje zábavné poznámky a vtipné rozhovory. Zatiaľ poslednou potvrdenou herečkou je Lucy Liu. Už nám len zostáva čakať, kým sa dozvieme, kto si zahrá vedúceho elitnej jednotky elfov. A potom, samozrejme, na dátum vydania.

Páči sa vám J.K. Simmons ako drsný Santa? Tešíte sa na film Red One, kde ho na Severnom póle navštívia Dwayne Johnson a Chris Evans? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -