Nový trailer na film Shang-Chi ukazuje nielen hlavného záporáka, ale aj prekvapivý návrat postáv

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Shang-Chi

Marvel štúdiá zverejnili nový trailer na film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Ukazuje nám vývoj hlavného hrdinu, poriadne zábery na záporáka a aj návrat jednej postavy, ktorú sme už videli v MCU predtým. Vidíme teda, že hlavný hrdina, ktorého stvárni Simu Liu, bude stáť pred poriadnymi výzvami.

Tou hlavnou bude postava, ktorú hrá Tony Leung. Podľa oficiálnych zdrojov sa volá Wenwu a ide originálnu postavu, ktorá nemá svoju komiksovú predlohu. Tou ale môže byť Mandarin a takto ho dokonca označujú niektoré ďalšie zdroje. Vo filmovom svete by sme sa teda mohli dočkať poriadneho zobrazenie tejto dôležitej postavy.

Poriadny Mandarin v MCU

Predtým bol naznačovaný v treťom Iron-Manovi. Tešili sme sa, ako ho tam stvárni Ben Kingsley. Tvorcovia a scenáristi však na nás nachystali poriadny podvod, pretože tam ukázaný Mandarin bol len zásterkou a bol teda… falošný. Teraz by sme ale vo svete Marvelu na veľkých plátnach mohli vidieť aj toho reálneho. Postava predsa len ovláda mágiu z prsteňov, rovnako ako na stránkach komiksov.

Okrem Mandarina/Wenwu tu však vidíme aj inú zápornú postavu. Ku koncu traileru sa vo veľmi krátkom zábere ukáže ring, v ktorom bojuje niekto, kto ovláda mágiu z Doctora Strangea (veľmi pravdepodobne samotný Wong) proti nepekne vyzerajúcej kreatúre. Aj titulky v traileri nám potvrdzujú, že je to Abomination.

shang-chi abomination
Zdroj: cbr.com

Žeby sa Tim Roth ukázal aj vo filme?

Toho sme mohli vidieť naposledy ešte na začiatkoch MCU, teda v roku 2008. Bolo to vo filme Neuveriteľný Hulk, kde si zelené monštrum zahral ešte Edward Norton. Jeho nepriateľa s civilným menom Emil Blonsky stvárnil Tim Roth. Ten je potvrdený aj ako jeden z hercov pre chystaný seriál na Disney+, She-Hulk. Preto nie je vôbec vylúčené ani to, že by sa mohol ukázať v tomto filme.

Hlavná postava to veru nebude mať ľahké. Okrem viacerých nepriateľov bude čeliť aj inej výzve. Režisér Destin Daniel Cretton hovorí, že jeho hlavným problémom je to, že nevie, kým je. Musí sa naučiť každú svoju stránku – pozrieť sa na dobro aj zlo, na svetlo aj temnotu vo vnútri. Lebo bez toho, aby sa stal pánom samého seba, nedosiahne svoj plný potenciál.

Shang-Chi-Fight-Scenes
Zdroj: denofgeek.com

K ovládnutiu kruhov potrebuje ovládnuť sám seba

A nový trailer na film Shang-Chi nám ukazuje aj to, ako titulná postava postupne tieto veci objavuje a vyrovnáva sa so svojou minulosťou. Tak môže ovládnuť desať prsteňov (alebo podľa tejto ukážky kruhov). A zrejme mu k tomu dopomôže aj veľká mýtická bytosť, ktorou je v tomto prípade akýsi vodný drak.

Okrem spomínanej dvojice hercov si vo filme zahrajú Awkwafina ako Katy, Michelle Yeoh ako Jiang Nan, Meng’er Zhang ako Xialing, Ronny Chieng ako Jon Jon, Fala Chen ako Jiang Li a Florian Munteanu ako Razor Fist. Pri poslednom menovanom teda môžeme mať ďalšiu zápornú postavu do počtu.

shang-chi
Zdroj: technohoop.com

Druhá marvelovka zo štyroch v tomto roku

Film dorazí po zdržaniach do kín 3. septembra. Bude teda druhou marvelovkou v tomto roku, ktorá si odbije premiéru. Prvou bude dlho očakávaná Black Widow, ktorá nás čaká už onedlho – v júli. A aby toho nebolo málo, tak uvidíme v novembri aj Eternals a v decembri tretieho Spider-Mana s Tomom Hollandom.

Páči sa vám nový trailer na film Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings? Čo vás v ňom najviac zaujalo – ukázanie viacerých protivníkov alebo konečne to, že nám ukazali viac z magických síl? Dajte ním vedieť do komentárov.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -