Uma Thurman a jej dcéra Maya Hawke si spolu po prvý raz zahrajú vo filme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Uma Thurman a Maya Hawke spolu vo filme

Uma Thurman a jej dcéra Maya Hawke si spolu po prvý raz zahrajú vo filme. Samozrejme, prvá menovaná je dobre známe meno vo filmovom priemysle už počas rokov. Dobre si ju môžeme pamätať z filmov Quentina Tarantina ako Pulp Ficiton alebo Kill Bill. Jej dcéra svoju kariéru ešte len rozbieha, ale vďaka tomu, ako zažiarila v tretej sérii Stranger Things, to určite nebude problémom.

Sama sa už objavila v tarantinovke, čím nasleduje mamine stopy, ale bolo to iba malé cameo. Bolo to vo filme Vtedy v Hollywoode. V roku 2020 sa objavila aj po boku Andrewa Garfielda vo filme Mainstream. Hovorilo sa však o tom, že by sa mohli pri sebe objaviť v Kill Bill 3, ak by sa ho rozhodol režisér pripraviť.

maya hawke
Zdroj: ew.com

Pred tarantinovkou v akčnej komédii

Avšak teraz je isté, že sa spolu objavia vo filme The Kill Room. Ten od Tarantinovho štýlu nebude mať ďaleko, pretože pôjde o akčný triler s poriadnou dávkou humoru. V ňom pôjde o ďalšie prepojenie Thurman, pretože po rokoch si tu zahrá so Samuelom L. Jacksonom.

Hercom v hlavnej úlohe je tu ale Joe Manganiello. Jeho zatiaľ bezmenný nájomný vrah sa stane za noc medzinárodnou avantgardnou senzáciou. Udeje sa to po tom, čo sa jeho schéma na pranie špinavých peňazí, ktorú spriadal so svojou priekopníčkou umenia (Thurman), značne zvrtne.

uma thurman samuel l. jackson
Zdroj: geektyrant.com

Spolu s ďalšími dvomi hercami

Hawke je jednou s novo pridaných hereckých mien. Ďalšie z nich sú Debi Mazar, ktorého môžeme poznať z filmu Vincentov svet a Larry Pine, ktorý momentálne zažiaril v seriáli Boj o moc. Rovnaká správa hovorí o tom, že nakrúcanie a produkcia začne ešte túto jar v New Yorku a New Jersey.

Réžiu si zobrala na starosť Nicol Paone, ktorá priniesla komédiu Friendsgiving. Scenár a originálny príbeh prináša Jonathan Jacobson, ktorý doteraz stál za dokumentárnou produkciou. Prezradili, že vo filme sa inšpirovali aj komiksovým štýlom.

the kill room obsadenie
Zdroj: deadline.com

Budú mama a dcéra aj vo filme?

Uma Thurman má teda jasnú rolu, ešte ale nie je známe, akú postavu stvárni Maya Hawke. Sme preto zvedaví, či tvorcovia zahrnú tento vzťah z reálneho života aj do deja filmu. V každom prípade to môže priniesť aj kreatívne a vtipné situácie, ktoré by mohli potešiť a prekvapiť diváka. Nech je to ktorýkoľvek prípad, na film s takouto kombináciou a zároveň na rozrastajúcu sa kariéru mladej herečky sa tešíme.

Akú úlohu myslíte, že vo filme The Kill Room stvárni Maya Hawke? Myslíte si, že bude aj tam dcérou postavy Umy Thurman? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -