Policajt z Beverly Hills 4 je zas o niečo bližšie – dostáva názov a pripája sa Joseph Gordon-Levitt

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Policajt z Beverly Hills 4 dostáva názov

Fanúšikovia sú zase o krok bližšie k pokračovaniu filmu s Eddiem Muphym ako známym policajtom. Tretia časť totiž prišla ešte v roku 1990, čaká sa tak už neuveriteľných 30 rokov! Teraz sa však hýbe vpred, čo dokazuje pridanie nových hercov. Policajt z Beverly Hills 4 tiež dostáva nový názov – Policajt z Beverly Hills: Axel Foley.

Tento názov samozrejme opäť raz odkazuje na meno postavy, ktorú hrá Murphy. Prvý film prišiel v roku 1984 a sústredil sa na policajta z Detroitu, ktorý prichádza do Beverly Hills v Kalifornii, aby vyšetril vraždu jeho priateľa. Do tejto lokality sa vrátil ešte dvakrát, aby riešil ďalšie zločiny.

policajt z beverly hills 4
Zdroj: thatmomentin.com

Do štvrtej časti sa pridáva Gordon-Levitt

Dej štvrtej časti je zatiaľ ešte stále neznámy. Preto sme radi za každú informáciu, ktorú k nemu dostaneme, čo je vždy dôkazom, že sa nápad realizuje. Teraz sa k nemu pridáva Joseph Gordon-Levitt. Toho môžeme poznať z Počiatku, 500 dní so Summer a svoje policajné kvality už dokázal vo filme Návrat temného rytiera.

Či si však zahrá príslušníka jednotiek aj tu, ešte známe tiež nie je. Okrem neho sa však pridáva aj ďalšia herečka, Taylour Paige. Tá mala svoju prelomovú rolu vo filme Zola od štúdia A24. Uvidieť ju máme aj v chystanom reboote Toxického pomstiteľa.

policajt z beverly hills 4 herci
Zdroj: empireonline.com

Jeden z návratov Eddieho Murphyho

Čo sa týka Murphyho, prvý film v podstate naštartoval jeho kariéru. Predtým mal iba zopár krátkych klipov v Saturday Night Live, odvtedy sa objavoval v desiatkach filmov. V posledných rokoch zažíva veľký comeback. Po životopisnej komédii Dolemite Is My Name pripravil pokračovanie Cesty do Ameriky.

Na štvrtom policajtovi sa tiež bude podieľať ako producent. Tejto role sa ujal so známym Jerrym Bruckheimerom a jeho spoločnosťou. Režírovať bude Mark Mollony, ktorý vystriedal Adila El Arbiho a Bilalla Fallaha, ktorí sa chceli sústrediť na Batgirl (irónia je krutá). Scenár píše Will Beall, stojaci za filmami Lovci gangsterov či prvým Aquamanom.

Ste radi, že sa Policajt z Beverly Hills 4 opäť hýbe vpred? Čo hovoríte na jeho nový názov a pridanie herca? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -