FOTO: V živote by ste ho nespoznali! Chris Hemsworth (Thor) sa ukazuje na nakrúcaní Mad Max: Furiosa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chris Hemsworth na nakrúcaní filmu Furiosa

George Miller už naplno pripravuje svoj prequel k filmu Mad Max: Zbesilá cesta. Dôkazom je už prebiehajúce nakrúcanie, z ktorého teraz dostávame prvé zábery. Na nich sa predstavuje záporák filmu Chris Hemsworth a pre film Furiosa je skutočne na nespoznanie.

Príbeh sa, ako už názov hovorí, sústredí na postavu Furiosy. Jej mladšiu verziu si zahrá Anya Taylor-Joy. Tá bude ešte ako mladé dievča unesená zo Zelených plání a dostane sa do Hordy jazdcov. Konvoj aktuálne smeruje k citadele, ktorej vládne Immortan Joe. Jeho mladšiu verziu si zahrá Tom Burke.

Boj o moc dvoch samozvaných vodcov

Príde tak k boju o moc medzi vodcom pevnosti a vodcom hordy. Tým je postava s menom Dementus. Predpoklady boli, že práve jeho stvárni Hemsworth. Režisér nás nenechal dlho tápať a on samotný potvrdil, že skutočne bude predstavovať túto postavu. Teraz dokonca vidíme aj ako bude vyzerať na základe fotiek z pľacu.

Na nich je herec so svojou manželkou Elsou Pataky a svojimi tromi deťmi. Okolo nich vidíme vozidlá s dizajnom, ktorý skutočne zodpovedá tejto filmovej sérii. Avšak čo je najdôležitejšie, na seba má dlhú ryšavú bradu a prostetický nos. Vyzerá úplne na nespoznanie!

Sága nabitá v jednom filme

Vidíme ešte niekoľko komparzistov a herca Iana Robertsa. Okrem spomenutých predstaviteľov vieme, že v snímke sa mal objaviť aj Yahya Abdul-Mateen II. Toho nakoniec nahradí Tom Burke, ktorého úloha ešte nie je známa, zrejme by to mohol byť niekto z hordy imperátora Dementusa.

Miller sa nás snaží na prequel neustále navnaďovať (a je treba povedať, že sa mu to darí). Okrem zverejnených informácií povedal napríklad aj, že sa bude tento jediný celovečerák podobať celej ságe. Zbesilá cesta sa totiž odohrávala v rozmedzí troch dní a dvoch nocí.

mad max film furiosa
Zdroj: gossip-addict.com, vulture.com

Spoznáme veľa z minulosti postavy

Furiosa bude úplným protipólom a jej príbeh bude v rozmedzí až 15 rokov. Hovoril, že sa to nedalo inak, nakoľko ide o tak komplikovanú postavu s bohatým príbehom za ňou. My sa ale samozrejme nemôžeme sťažovať na to, že spoznáme obľúbenú postavu viac. Na to si však budeme musieť počkať, pretože sa dočkáme uvedenia až 24. mája 2024.

Ako sa vám páči Chris Hemsworth na prvých záberoch z nakrúcania filmu Furiosa? Spoznali by ste ho len tak bez popisu? Čo hovoríte na jeho rolu záporáka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -