Film Captain America 4 má (ne)vhodného režiséra! Ktoré postavy okrem Sama Wilsona sa vrátia?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Captain America 4 má režiséra

Seriál Falcon a Zimný vojak nám priniesol nového amerického hrdinu po tom, čo Steve Rogers odovzdal štít. Jeho novým nositeľom sa stal Sam Wilson (Anthony Mackie), predtým známy ako Falcon. Tak nám bolo oznámené, že dostaneme aj film Captain America 4. A ten si teraz našiel režiséra.

Stane sa ním nigérijsko-americký tvorca Julius Onah. Začal ako režisér krátkych filmov a dokumentov, keď však pre hudobníka Avicii vytvoril videoklip, dostal sa do širšej pozornosti. Netrvalo dlho, kým priniesol celovečerný sci-fi film The Cloverfield Paradox, ktorým ukončil trilógiu.

julius onah
Zdroj: tisch.nyu.edu

Latka v sérii Captain America je nastavená vysoko

Možno je na mieste spomenúť, že tento mal z trojice najslabšie hodnotenia. Priemerné recenzie si odniesol aj jeho ďalší film, dráma Dokonalý študent. Avšak pod vedením štúdia Marvel a jeho riaditeľa Kevina Feigeho by mohol dokázať svoje kvality. Materiály na spracovávanie sú bohaté a príbehy s týmto hrdinom obľúbené.

Tak ale bola aj vysoko nastavená latka predošlými snímkami. Zimný vojak priniesol do MCU dôležité motívy a hlavne vrátil podstatnú postavu. Ňou bol Bucky Barnes (Sebastian Stan). Tretí film, Občianska vojna, bol pre tento filmový vesmír tak dôležitým, že ho dokonca fanúšikovia označujú aj za Avengers 2,5.

Falcon a Zimný vojak rozohral dôležité partie

Bratia Russovci teda predviedli svoju mágiu, príbehy sa ale hýbu ďalej. Stále majú však čo povedať, ako dokázal aj seriál Falcon a Zimný vojak na Disney+. Priniesol nám ďalšiu dôležitú postavu z Hydry, Valentinu Allegru de Fontaine. Zahrala si ju oscarová Julia Louis-Dreyfus a už sme boli svedkami toho, ako dokáže zamiešať kartami.

Z krátkodobého držiteľa kapitánovho štítu, Johna Walkera, urobila U.S. Agenta. Predpokladať teda môžeme, že sa vráti aj Wyatt Russell, tentoraz už ako plnohodnotný záporák. V tejto pozícii by však mala byť po prekvapivom odhalení aj Emily VanCamp ako Sharon Carter. Otázkou je, či uvidíme aj Daniela Brühla ako Barona Zema (prípadne aj s nejakým kreatívnym tanečným číslom).

záverečné dojmy Falcon and Winter Soldier
Zdroj: ew.com

Scenár od rovnakej dvojice ako pri Disney+ seriáli

Za scenárom k filmu Captain America 4 totiž stojí rovnaká osoba, ako za seriálom. Je ním Malcolm Spellman, ktorý ho píše so svojím spolupracovníkom Dalanom Mussonom. Ďalšie informácie ani predpokladaný dátum vydania nie sú známe.

Čo hovoríte na tohto tvorcu pre vedenie Captaina Americu v postave Sama Wilsona? Videli ste jeho predošlé filmy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -